lekarz Katarzyna Okas

Internista, Kardiolog

Bardzo ciepła, życzliwa Pani Doktor. Nie lekceważy problemu, ma indywidualne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie

Wspanialy lekarz , jeszcze sie z takim nie spotkalam . Empatyczny. Byle takich lekarzy bylo wiecej . Na NFZ .

Pierwszy raz oceniam publicznie lekarza. Ale dla tej Pani warto. Jeszcze nie spotkałem w życiu (mam 30 lat) lekarza, który tak kompleksowo, miło podchodził do pacjenta. Wszystko co trzeba starała się wytłumaczyć a nie głowa w dół i wypisuje recepty. Polecam.

Polecam.

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna,budząca zaufanie.Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza, gdyż takich lekarzy naprawdę rzadko się spotyka.

Wspaniały lekarz rodzinny, nie tylko pierwszego kontaktu. Wzór do naśladowania dla lekarzy i innych ludzi. W każdym pacjencie widzi człowieka i podchodzi do niego indywidualnie. Widać, że swój zawód traktuje jako "służbę" dosłownie. A więc nie wszystko stracone w tej Polsce - jest nadzieja...

Myśle że ocena zostanie wystawiona z racji gdyż poziom słownictwa tej Pani nie jest uprzejmy a wręcz ukazał się cyniczny i arogancki.

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu z jakim kiedykolwiek miałam do czynienienia, kompetentna, uprzejma Polecam