lekarz Katarzyna Olszewska

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, trafiłam do niej przypadkiem ale nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. To bardzo ciepła i miła osoba, zatroskana o swoich pacjentów. Odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania, na każdej wizycie robi USG i dokładnie ocenia wszystkie parametry. Potrafi wykryć wszelkie nieprawidłowości i skierować odpowiednio na dalsze badania. Ponadto jest zainteresowana przebiegiem porodu pacjentki, stara się wesprzeć i podtrzymać na duchu, w przypadku jakichkolwiek komplikacji. Jeżeli będę mieć kiedyś drugie dziecko, na pewno do niej wrócę.