lekarz Katarzyna Oronowicz

Przemiła, kompetentna, rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Kasi. Pani doktor jest nie tylko świetnym fachowcem, ale także miłą, kontaktową, wzbudzającą zaufanie osobą.

Polecam z całego serca! Pani doktor bardzo zaangażowana i empatyczna, profesjonalna i kompetentna, godna zaufania zawsze życzliwa i uśmiechnięta ,oby wiecej takich lekarzy!

p.doktor Kasia jest wspaniałym lekarzem ale jeszcze bardziej cudownym człowiekiem ,bo oprócz tego że zajęła się moim problemem endometriozy to dała mi wsparcie mentalne wysłuchując moich innych problemów.Profesjonalna w każym calu ,polecam w 100%

Pani doktor ,bardzo dobry godny zaufania i polecenia lekarz i specjalista ,duze doswiadczenie,madrosc i rzetelnosc w wykonywaniu swojej pracy , zawsze zyczliwa i usmiechnieta ,oby wiecej takich lekarzy!

Pani doktor wspaniała, rzetelna, z ogromną wiedzą fachową a do tego bardzo miła i chętna udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości. Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5 tygodniowego synka.

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki
Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5
tygodniowego synka.

Trafiłam do Pani doktor dzięki opiniom w internecie i nie żałuję. Jest miła, kompetentna i właśnie prowadzi moją pierwszą ciążę :) Z czystym sumieniem polecam. Ania

Ania

Chodzę do Pani dr ponad 4 lata. I muszę potwierdzić wszystkie inne wpisy na tej stronie. Jest to zdecydowanie najbardziej godny polecenia lekarz z jakim w życiu się spotkałam. Ona jedyna zajęła się moim problemem, nie bagatelizując go. A poza tym jest zawsze niesamowicie miła, uśmiechnięta i co najważniejsze jak najbardziej kompetenta. Każdy objaw potrafi wyjaśnić, wytłumaczyć i zlecić konieczne badania. Polecam każdemu kto naprawdę chce trafić w dobre ręce!!!!!

Z czystym sumieniem kogę polecić Panią doktor każdej kobiecie.Szczegółowo bada pacjentkę.Jeżeli ta ma jakiś problem to najpierw wysłucha,a później zrobi wszystko,żeby pomóc.Lekarz z powołania.Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i wiem,że jesteśmy w dobrych rękach :)

Jestem bardzo zadowolona,że Szczecin posiada tak wspaniałego lekarza.Polecam każdej kobiecie panią doktor.Jestem w ciąży w 5 miesiącu i wyczekuję na następną wizytę.