Pani doktor ,bardzo dobry godny zaufania i polecenia lekarz i specjalista ,duze doswiadczenie,madrosc i rzetelnosc w wykonywaniu swojej pracy , zawsze zyczliwa i usmiechnieta ,oby wiecej takich lekarzy!

witam serdecznie:) polecono mi dr. Oronowicz gdy byłam już w 7/8 m-cu ciąży. Powiem szczerze- dziękuję że dostałam namiary na Panią Doktor! bardzo dużo się dowiedziałam co powinnam brać z leków a czego mi nie wolno, nie bagatelizuje żadnego najmniejszego szczegółu. Lekarz anioł jak mówią inni. Lekarz z powołania. Nie boję się bo wiem, że moja córcia będzie do porodu w dobrych rękach a ja po porodzie. u Doktor udziela bardzo wiele informacji, odpowiada na nurtujące mnie pytania, zaangażowanie w 100% na każdej wizycie- lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie, naprawdę warto!!!

Chodzę do Pani dr ponad 4 lata. I muszę potwierdzić wszystkie inne wpisy na tej stronie. Jest to zdecydowanie najbardziej godny polecenia lekarz z jakim w życiu się spotkałam. Ona jedyna zajęła się moim problemem, nie bagatelizując go. A poza tym jest zawsze niesamowicie miła, uśmiechnięta i co najważniejsze jak najbardziej kompetenta. Każdy objaw potrafi wyjaśnić, wytłumaczyć i zlecić konieczne badania. Polecam każdemu kto naprawdę chce trafić w dobre ręce!!!!!

Pani doktor wspaniała, rzetelna, z ogromną wiedzą fachową a do tego bardzo miła i chętna udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości. Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Gorąco polecam Panią Oronowicz:)

Jeśli ktoś nie wie..o co chodzi z aniołami, to po spotkaniu z dr Oronowicz pozna na 100% jednego.. Dr Oronowicz jest Specjalistą - w bardzo holistycznym ujęciu medycyny.. Jej cierpliwość i kompetencja oraz fach w rękach - jest niepodważalny. Zrozumienie dla pacjentów..nie jest tylko zdawkowymi słówkami jakimi karmi się każdego...Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest szczerą i wyrozumiałą osbą i jednocześnie odpowiedzialną i zdecydowaną w dziłaniu.. Wielu lekarzy mogłoby brać z niej przykład!! Dziękuję, że do niej trafiłam..to jeden z najcenniejszych prezentów jakie dało mi życie... i dzięki niej ...

Wielu lekarzy mogłoby brać z niej przykład!!
Dziękuję, że do niej trafiłam..to jeden z najcenniejszych prezentów jakie dało mi życie... i dzięki niej żyję !!
Jeśli ktoś chce być pod opieką PRAWDZIWEGO SPECJALISTY, to innego nie warto szukać... bo jest to LEKARZ, który nie chodzi na kompromis z chorobą i przeciwnościami a walczy zawsze...uczciwie i zdecydowanie

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5 tygodniowego synka.

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki
Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5
tygodniowego synka.

Trafiłam do Pani doktor dzięki opiniom w internecie i nie żałuję. Jest miła, kompetentna i właśnie prowadzi moją pierwszą ciążę :) Z czystym sumieniem polecam. Ania

Ania

Najlepszy ginekolog jakiego znam! A bywałam w życiu u kilkunastu. Szkoda, że trafiłam do Niej tak późno, ale na szczęście zdążyłam z drugą ciążą. Tak opiekuńczej, miłej, budzącej zaufanie, kompetentnej ginekolog dotąd nie spotkałam. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, potrafi rozwiać wszystkie "ciężarne" wątpliwości, w razie potrzeby skieruje na konsultacje do innego lekarza. Jest niesamowita! Jako prawie 40-letnia kobieta w ciąży z ręką na sercu mogę polecić Doktor Kasię każdej kobiecie. Poza tym nie chałturzy w gabinecie dla kasy, jak trzeba to i za wizytę nie skasuje. Pracuje w szpitalu i ma bardzo duże doświadczenie kliniczne. Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Panią Doktor poleciła mi koleżanka. Wcześniej czytałam również opinie w internecie. Wiem że może to nieodpowiednie określenie, ale po pierwszej wizycie wyszłam zachwycona. Pani doktor przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zrobiła mi badanie usg, cytologie, badanie piersi. Podczas wizyty wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, cały czas z dużą uprzejmością, uśmiechem i widocznym zaangażowaniem w swój zawód. Polecam w 100%!!

Z czystym sumieniem kogę polecić Panią doktor każdej kobiecie.Szczegółowo bada pacjentkę.Jeżeli ta ma jakiś problem to najpierw wysłucha,a później zrobi wszystko,żeby pomóc.Lekarz z powołania.Obecnie jestem w 30 tyg ciąży i wiem,że jesteśmy w dobrych rękach :)