Po długim zastanawianiu się wreszcie zdecydowałam się na botoks czoła i kurzych łapek. Doktor mi wszystko wyjaśniła, powiedziała jaki będzie efekt i ile się utrzyma wygładzenie zmarszczek. Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez botoksu, a znajomi wreszcie mówią, że się uśmiecham i nie jestem już taka naburmuszona!!! Nigdy nie byłam, to te zmarszczki nadawały mi taki wygląd. SUPER LEKARZ! Dziękuje za opiekę.

Dziękuję za poradę i zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra wygląda świeżo i nie ma tych paskudnych śladów po trądziku. Zainteresowanym polecam - bardzo dobry fachowiec.

Pani Doktor zajmowała się moją twarzą w ciągu ostatniego roku. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Głębokie blizny, które miałam po trądziku są prawie niewidoczne, a kolor cery do tej pory szarawo-ziemisty zmienił się w jasną zdrową porcelanę :) SUPER LEKARZ!

Bardzo fajna pani doktor. Miła, kompetentna, uśmiechnięta i otwarta na potrzeby pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i zabiegu.

Wciąż poszukujesz "Homeopata Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska