lekarz Katarzyna Pałuchowska

Dermatolog

Świetny ekspert, przemiły człowiek. Od lat moja córka i ja jesteśmy pod opieką dermatologiczną Pani doktor. Polecam

Bardzo polecam Panią doktor. Wysokie kompetencje jak i świetne podejście do pacjenta, dostępne pacjentowi najnowsze osiągnięcia dermatologii.

W sumie pani dr od razu powiedziała mi, że kuracja musi potrwać ok pół roku, tylko chodzę do niej już z dwa lata i efektów nie widać.. Miła pani dr

Bardzo polecam Pania doktor, jedyny dermatolog , który zechciał obejrzeć moją córeczkę. Leki przepisane, problem rozwiązany. Niewątpliwie dużą zaletą to to , żę dwie wizyty kontrolne za darmo:)

Bardzo miła Pani doktor.Wszystko dokładnie wytłumaczy. Chodziłam tam z dzieckiem i wszystko jest ok. Goraco polecam

Niemiła. Nie polecam. Pewnie podczas wizyty prywatnej, Pani doktor byłaby sympatyczniejsza :)

pacjent to zło konieczne, brak jakiegokolwiek wyczucia, bardzo niemiła

pacjent to zło konieczne, brak jakiegokolwiek wyczucia, bardzo niemiła