dr Katarzyna Paradowska

Wspaniały lekarz. Emaptyczny, z ogromną wiedzą, odpowiednim podejściem do dzieci. Wie jak rozmawiać z rodzicami. Wysłucha, wytłumaczy, uspokoi, doradzi. Nie faszeruje od razu antybiotykami, próbuje pomóc inną formą leczenia. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć takiego specjalistę!!!

Cieszymy się, że udało nam się znaleźć takiego specjalistę!!!

Polecam lekarza. Kompetentny, kulturalny, z super podejściem do dzieci. Zawsze trafione rozpoznanie oraz wdrożone leczenie.

Jestem zadowolona z wizyt u pani Doktor. Syn nigdy nie był leczony u niej antybiotykami, rzeczowo wyjaśniała co mu dolega i szukała dla nas rozwiązań alternatywnych w ewentualnym leczeniu.

Z tą uprzejmością i wyśmianiem to raczej u niej problem...potrafi wyskoczyć nawet z oburzeniem w stronę matki..nie jest raczej osobą grzeczną

Bardzo sympatyczna, pomocna. Odpowie na każde pytanie, wysłucha. Dokładnie bada dziecko. Nie spieszy się.

dla pani dr dziecko jest najważniejsze, po prostu: tak trzymać pani doktor :) ps. nawet glupie i proste pytania nie sa lekcewazone czy "wysmiane"

Dla mnie super człowiek, realizuje się zawodowo. Dzieci leczę od pięciu lat,bez antybiotyków. Zawsze trafione leczenie. Mam nadzieję, że będzie zawsze w mojej przychodni.

Wspaniała Pani doktor. Bardzo wyrozumiała- pomaga cierpliwie nawet w najprostrzych problemach, zawsze tłumaczy co dolega dziecku, jakie będą kolejne etapy choroby i co może nas niepokoić. Przepisuje leki mądrze- nie nadużywa antybiotyków i drogich leków. Wielka madrość a przy tym wielka intuicja i serce. Nigdy sie nie zawiodłam na Pani doktor.