lekarz Katarzyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Internista

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

Wspaniała lekarka, kompetentna, bardzo dokładna, oddana pacjentowi. Kulturalny człowiek z dużą dozą empatii, tak rzadką u lekarzy.

Godna polecenia, kompetentna. Poświęca dużo czasu choremu. Oby wiecej takich lekarzy.

bardzo długo nie mogłam znaleźć dobrego lekarza. ostatnio sąsiadka poleciła mi właśnie panią doktór. jest to bardzo kompetentna sumienna i dokładna osoba. poświęciła mi dużo uwagi z czym się do tej pory nie spotkałam.

Osoba absolutnie nie kompetentna. Liczy się tylko z pacjentem prywatnym. Zapisując leki wogóle nie weryfikuje efektów leczenia. Pozostaje zupełnie niedostępna, a informacje podawane przez jej asystentki są mylne i widać mają zadanie nie "dopuszczać" pacjentów. Duże rozczarowanie!

Wspaniały lekarz, z dużą wiedzą, oddany pacjentowi, bardzo życzliwa kobieta, profesjonalistka, gorąco polecam MAK

MAK

najlepsza pani doktor jaka poznałam do tej pory szkoda tylko ze usuneli poliklinike;/

Zasługuje na 6+ i naśladowanie ! Pacjent objęty opieką Pani Doktor nie cierpi, świadomie podporządkowuje się procesowi leczenia, zdrowieje dzięki wierze w skuteczność kuracji. Wdzięczny Jerzy A.

Wspaniały człowiek i fachowiec. Za mało takich. Polecam. Wacław A.

Wspaniały człowiek i fachowiec. Za mało takich. Polecam. Wacław A.

super Pani doktor, polecam wszystkim chorym, oby było więcej taki lekarzy. Anna Włocławek