lek. dent. Katarzyna Plandowska

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają już jej "wierni".

Parunastu stomatologów przerobiłem w swoim życiu. U Kasi to brak skali, bym mógł wystawic ocenę. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o zabiegi (a trochę ich było, 15 lat zaległości się kłania), kontakty międzyludzkie też tylko na duży plus. Jednym słowem ideał :). A że oko jest także na czym zawiesic to już tylko wartosc dodana. Polecam gorąco wszystkim czy to prywatnie czy na NFZ, ja różnicy nie widze. Będę chodził do końca życia i o jeden dzień dłużej ;). Zdravim Takeda

Zdravim
Takeda

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor i to od razu z pękniętym zębem po dawnym leczeniu kanałowym. Niestety trzeba go było dłutować. Pani doktor była bardzo cierpliwa i wyrozumiała nawet przez chwilę nie dała mi odczuć zniecierpliwienia co zdarza się u dentystów podczas takich zabiegów. Wybieram się na kolejną wizytę i szczerze polecam.

Profesjonalna, miła obsługa. Pani Kasia tłumaczy, wyjaśnia, daje porady i zalecenia. Dzięki Niej przełamałem strach przed chodzeniem do stomatologa. Podaje orientacyjny czas pracy i co jakiś czas mówi ile zostało do końca. Informuje jaki jest przewidywany poziom bólu i jeżeli znieczulenie przestaje działać, aplikuje ponownie nie naliczając dodatkowych opłat. Polecam to zbyt słabe słowo by przekazać zadowolenie z usług Pani Kasi.

Polecam to zbyt słabe słowo by przekazać zadowolenie z usług Pani Kasi.

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, punktualna, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej.

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Dokładna, cierpliwa. Uratowała mojego ząbka przed wyrwaniem. Do tego ładna i zawsze uśmiechnięta:)

Poleciła mi Ją mama, ja polecam innym. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, wkrótce udam się tam ponownie.

Same plusy. Zgadzam się ze wszystkim poniższym. Szczerze Polecam.

Same plusy. Zgadzam się ze wszystkim poniższym. Szczerze Polecam.

Pełen profesjonaliz, punkyualna, nigdy nie czekam w kolejce, sprzet na wysokim poziomie, lekarz bardzo dokladny a przy tym ogromnie delikatny, tłumaczac każdy krok swojej pracy, serdecznie polecam

Pełna obaw i lęku przed wizytą (nie najlepsze wspomnienia po leczniu u poprzedniego dentysty). A tutaj,pełen profesjonalizm. Uprzejma,cierpliwa, delikatna , tłumaczy co należałoby zrobić , podając orientacyjny koszt leczenia.Sprzęt - pod mikroskopem leczenie kanałowe. Cieszę się , że trafiłam do tej Pani doktor. Polecam. Szczerze.