Katarzyna Pontus

3,6
3,6

Szybko sprawnie dobrze. Gabinet sympatyczny i bardzo dobrze wyposażony. Obsługa miła. Łatwo trafić - zaparkować.

Obawialam sie isc z dziecmi do dentysty, bo to ich pierwszy raz ale kolezanka doradzila i nie zawiodlam sie. Mile, fachowe i spokojne podejscie do dzieci. Bardzo sie ucieszyly, ze tak bylo fajnie. Polecam serdecznie.

Jestem bardzo zadowolony. Korzystny termin, dobre wyposażenie i fachowa pomoc lekarza, która pozwoliła na uratowanie kilku zębów. Równie fachowa była informacja o profilaktyce dziąseł bo okazało się iż mam z tym problem.

Niestety, nie wszystko moze byc za darmo (NFZ za moje skladki) wiec musialem pojsc prywatnie. Po dwoch gabinetach trafilem do doktor i juz jakos zostalem "na stale". Polecam i pozdrawiam.

Robilam z przodu korone,wlasciwie wymienialam,bo stara miala ponad 10 lat.Pani dr bezbolesnie usunela mi stara korone a potem praktycznie w ciagu 4 dni wykonala nowa.Jak ja zalozyla nie moglam uwierzyc wygladala tak naturalnie ze nikt ze znajomych nie wierzyl ze to sztuczny zab.Rewelacja #kamila#

#kamila#

Byłem na oczyszczaniu zębów. Pani Dr. usunęła mi kamień a później wypiaskowała. Planowałem jeszcze wybielanie ale po oczyszczeniu okazało się niepotrzebne. Wszystko miło, przyjemnie i prawie całkiem bezboleśnie. Śmiało mogę polecić. Michał

Niby na NFZ a oakzuje sie że trzeba płacic praktycznie za wszystko...zastanawiam się dlaczego negatywne opinie są usuwane...czyżby bała się pani krytyki?

Ta Pani to jakas pomyłka. Widze ze wszystkie opinie sa likwidowane chyba na zyczenie tej Pani.