lekarz Katarzyna Puzon-Szczotka

Neurolog

Byłam wczoraj na pogotowiu w Wejherowie z ostrym bólem karku i całej lewej strony . Pani doktor dokładnie zbadała zrobiła wywiad i dostałam kroplówki .Super się na drugi dzień czuje.Pełen profesjonalizm znakomity lekarz dziękuje bardzo za pomoc 😁

Lekarz z powołania. Dokładna, empatyczna i z dużą wiedzą w zakresie swojej specjalizacji. Szczerze polecam.

Profesjonalizm i spokojne podejście. Badanie przeprowadzone rzeczowo i bez patrzenia na zegarek. Czułem się jak pacjent u lekarza a nie klient baru szybkiej obsługi. Tak trzymać!

Profesjonalizm i spokojne podejście.
Tak trzymać!