lekarz Katarzyna Ratyńska

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić Panią Katarzynę (ortodontkę). Nosiłem aparat ponad 2 lata i zęby mam dziś proste. Bez żadnych problemów.

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FATALNEJ ORTODONTKI. KOBIETA KOMPLETNIE NIE ZNA SIĘ NA RZECZY. tak mnie wyleczyła ortodontycznie, że po kilku latach muszę zaczynać wszystko od nowa, gdyż nie potrafiła nawet odpowiednio przykleić retencji! DNO.

Polecam każdemu, kto ma problem z ząbkami.

Polecam każdemu, kto ma problem z ząbkami.

W zasadach jest napisane, że zapisuje na co najmniej 30 minut. W rzeczywistości zapisuje na 15 minut! Poświęca czas na gadkę marketingową, a nie na omówienie konkretnego problemu. Do tego robi łaskę, że przyjęła pacjenta na wizytę. Ceny wyższe niż u innych ortodontów!

Polecam gabinet Firma rodzinna Pani doktor wyprostowała mi zęby choć w innych gabinetach mnie przeganiali powiem tyle zna się na tym co robi jest lepsza nawet niż Wielka Księżna Barbara Wyszomirska z ortofanu. Zawsze można się z nią dogadać i co do ceny terminu wizyty itp. Gorąco polecam ten gabinet ..

Zawsze można się z nią dogadać i co do ceny terminu wizyty itp.

Gorąco polecam ten gabinet ..

namiary na Panią doktor dostałem od swojego stomatologa prowadzącego- mam wadę zgryzu. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, zaproponowano różne warianty na miejscu zrobiono zdjęcia-nie musiałem nigdzie biegać i na koniec dostałem plan leczenia z kosztorysem. a od 3 tygodni mam założony aparat ortodontyczny. pierwsze 2 dni nie dało się nic gryzć, ale teraz jest ok. Sprawnie i profesjonalnie-naprawdę polecam!!!! stefan jankowski ( stefjanko66@gmail.com)

Sprawnie i profesjonalnie-naprawdę polecam!!!!
stefan jankowski ( stefjanko66@gmail.com)

290 zł za małą dziurkę, która nawet nie bolała (bo co roku robię przegląd i postanowiłam zaleczyć jak już jestem, żeby potem się nie pogorszyła) a mi po wszystkim Pani Katarzyna mówi że 290 zł? nawet znieczulenia nie brałam taka mała była ... Nie polecam ... a ząb mi teraz dopiero boli - 4 dni po leczeniu - jak nie przejdzie to ide do innego nie chcę miec z nimi nic wspólnego! Zgadzam się z poprzedniczką - OSZUSTWO i PARTACZE

Nie wiem jak Pan dentysta - ale Pani doktor (blondynka) jest Do Niczego! Osoba niekompetentna, nie zna się na tym co robi, jak coś trudniejszego niż znieczulenie to pyta się męża, mój przypadek: bolała mnie cała szczęka, nie byłam w stanie określić, który ząb mi boli, więc zrobili mi zdjęcie i wyszło, że mam wszstkie zęby zdrowe, ale, że Pani doktor chciała na siłe mi coś rozwiercić i wziąć kase to uznała, że to 6 jest zepsuta, chociaż na zdjęciu ząbki są w 100% zdrowe, po rozwierceniu kanałowym zęba 6, po 2 dniach nadal bolała mnie cała szczęka i to 2 razy gorzej, ketonal smakował jak apap czyli nie pomagał - więc w końcu wijąc się w boleściach poszłam czym prędzej na dyżur stomatologiczny - tam po kolejnym zdjęciu wyszło, że zęby są zdrowe i Pani powiedziała, że dałam sobie rozwiercić zdrowy ząb (wspomniana 6) tak więc dostałam antybiotyk, i polecenie żebym udała się do chirurga szczękowego - udałam się więc zgodnie z poleceniem do doktora Awiłłó, który także oznajmił mi, że 6 to był zdrowy ząb (na postawie zdjęcia sprzed rozwiercania) i wyrwał mi w 10 minut 8, która była pod dziąsłem... oczywiście jak mogłam się domyślać, zęby przestały mi boleć, ale musiałam jeszcze isć na wypełnienie kanałowe więc udałam się do kliniki BlueDent- marząc o zniżce i ludzkim traktowaniu - przyznaniu się do błędu - lecz pani stwierdziła, że pozostali lekarze się mylą i wzieła za 3 kanały _ UWAGA 690 zł - i to ma być lekarz? Nie polecam - Odradzam bo zapłacicie kupe kasy z i tak na poprawki będzie trzeba iść gdzieś indziej... ***