lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Jestem stomatologiem z długoletnim stażem. Praca jest moją pasją. Cenię w niej kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego dokształcania. Razem z mężem prowadzimy nowocześnie wyposażoną praktykę stomatologiczną. Stawiamy na bezbolesne leczenie,stąd indywidualne podejście do pacjentów i metod znieczulania.

W gabinecie wykonuję również zabiegi z medycyny estetycznej.

Wyposażenie gabinetu naszego gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom.

Posiadamy rentgen stomatologiczny system znieczulenia The Wand, możliwość przeprowadzenia zabiegu w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (w gazie rozweselającym), mikroskop zabiegowy, Endometr – umożliwiający dokładne leczenie kanałowe, Aparat RTG – radiowizjografię cyfrową.

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Pani doktor powiększała mi usta,Wyszło super.Jednak znieczulenie to jest to.Mam porównanie.Serdecznie polecam.Moja przyjaciółka będzie miała robiny botox na dłonie ,na nadpotliwość

Kompleksowe leczenie i dobre podejscie do pacjenta jedyny zarzut to ceny, troche za wysokie. Czasem cena potrafi zwalić z nóg

Lekarz z sercem i z powołania! . Godny polecenia. Pani Doktor wszystko wytłumaczy podczas leczenia i objaśni. Poświęca czas pacjentowi co jest bardzo ważne. Leczenie profesjonalne. Wszystko jest robione bardzo dokładnie. Wspaniałe podejscie do pacjenta nawet do tego opornego.

Wspaniała lekarka! Konkretna i bardzo kompetentna. Jest również zaangażowana w sprawy każdego pacjenta. Lekarz z najprawdziwszym powołaniem;-)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opole"?

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7