lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Jestem stomatologiem z długoletnim stażem. Praca jest moją pasją. Cenię w niej kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego dokształcania. Razem z mężem prowadzimy nowocześnie wyposażoną praktykę stomatologiczną. Stawiamy na bezbolesne leczenie,stąd indywidualne podejście do pacjentów i metod znieczulania.

W gabinecie wykonuję również zabiegi z medycyny estetycznej.

Wyposażenie gabinetu naszego gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiw...

Kompleksowe leczenie i dobre podejscie do pacjenta jedyny zarzut to ceny, troche za wysokie. Czasem cena potrafi zwalić z nóg

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Do tego uprzejma i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Wszystko co wykonuje jest robione z wielką ostrożnością. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

Byłem w gazie rozweselającym ,fajne uczucie ,niczego się nie pamięta , strach też juz jakby mniejszy , coś dla takich cykorów jak ja . Nigdy tego nie będę lubić ,ale po gazie przynajmniej nie pamiętam tego stresu

Wspaniała lekarka! Konkretna i bardzo kompetentna. Jest również zaangażowana w sprawy każdego pacjenta. Lekarz z najprawdziwszym powołaniem;-)

Synowa mi poleciła to miejsce , trudno się umówić , musiałam dzwonić trzy razy , dopiero asystentka odebrała i znów trzeba było czekac dwa tygodnie , ale potem wszystko było dobrze , najważniejsze ,że nie bolało i plomba się trzyma . I fajne akwarium w poczekalni - można nie myśleć o stresie - lepsze to niż telewizor

Jestem zadowolona . W sumie miło , kulturalnie , trochę za dużo gadania , ale w sumie to przegania strach , bezboleśnie . Nigdy nie polubię wizyt u dentysty , ale jeśli inne takie miałby by być , to nie jest źle .

świetna stomatolog,cała moja rodzina leczy się u pani doktor.Fajne jest to bezbolesne znieczulenie.ploecam

Jestem mile zaskoczona : rendgen na miejscu , nie trzeba nigdzie chodzić , dobre znieczulenie , miła pani doktor , wszystko tłumaczy , można zapomnieć o stresie . Ja jestem zadowolona .Nawet bardzo .

Wspaniały komfort wizyty,dokładnie i szczegółowo tłumaczy,doskonale radzi sobie z dziećmi.Polecam każdemu kto się boi dentysty,super lekarz nawet kanałowe leczenie nie boli,super podejście do pacjenta

Swietna pani doktor,poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła wszystko.Mój mąż podpisuje się pod tą opinią,a dzieci ją uwielbiają