lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Jestem stomatologiem z długoletnim stażem. Praca jest moją pasją. Cenię w niej kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego dokształcania. Razem z mężem prowadzimy nowocześnie wyposażoną praktykę stomatologiczną. Stawiamy na bezbolesne leczenie,stąd indywidualne podejście do pacjentów i metod znieczulania.

W gabinecie wykonuję również zabiegi z medycyny estetycznej.

Wyposażenie gabinetu naszego gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiw...

Wspaniały komfort wizyty,dokładnie i szczegółowo tłumaczy,doskonale radzi sobie z dziećmi.Polecam każdemu kto się boi dentysty,super lekarz nawet kanałowe leczenie nie boli,super podejście do pacjenta

Wyrywała mi zęba.Nic nie bolało!!dobre znieczulenie, powolutku,elegancko , bez problemów .szczerze polecam

Pani Kasia jest cierpliwa, sympatyczna, zawsze pogodna i bardzo profesjonalna w tym, co robi. Szczerze polecam!

Jestem mile zaskoczona : rendgen na miejscu , nie trzeba nigdzie chodzić , dobre znieczulenie , miła pani doktor , wszystko tłumaczy , można zapomnieć o stresie . Ja jestem zadowolona .Nawet bardzo .

Swietna pani doktor,poświęciła mi dużo czasu i wytłumaczyła wszystko.Mój mąż podpisuje się pod tą opinią,a dzieci ją uwielbiają

bardzo dobry stomatolog,faktycznie trudno się dodzwonić,ale robota bez zarzutu

bardzo dobry stomatolog,faktycznie trudno się dodzwonić,ale robota bez zarzutu

bardzo fachowy i dokładny stomatolog:)))) naprawdę polecam

bardzo fachowy i dokładny stomatolog:)))) naprawdę polecam

bezstresowo,dobre znieczulenia,jestem zadowolony

bezstresowo,dobre znieczulenia,jestem zadowolony

Bardzo fajna,kompetentna i delikatna dentystka!polecam

Bardzo fajna,kompetentna i delikatna dentystka!polecam

Leczymy się u pani doktor prywatnie i na kasę chorych.Najpierw zaczęliśmy leczyć dzieci.Teraz chodzi cała rodzina.Polecamy