lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Jestem stomatologiem z długoletnim stażem. Praca jest moją pasją. Cenię w niej kontakt z ludźmi i możliwość ciągłego dokształcania. Razem z mężem prowadzimy nowocześnie wyposażoną praktykę stomatologiczną. Stawiamy na bezbolesne leczenie,stąd indywidualne podejście do pacjentów i metod znieczulania.

W gabinecie wykonuję również zabiegi z medycyny estetycznej.

Wyposażenie gabinetu naszego gabinetu podąża za najnowszymi osiągnięciami w stomatologii, by sprostać Państwa najwyższym oczekiw...

Polecam,nie boję sie wreszcie stomatologa.

Polecam,nie boję sie wreszcie stomatologa.

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor jest bardzo miła ale nie idzie to w parze z umiejetnościami. Wypadające plomby to jest to, w czym się głównie specjalizuje. Nie polecam

dzieci mają do Pani doktor zaufanie nie boją sie wizyt to pierwszy lekarz u którego moja córka otworzyła buzie polecam każdemu kto ma problem Z wizytą u dentysty

Wizyta u tej Pani stomatolog to czysta przyjemność. Rzeczowa, kompetentna, cierpliwa i BARDZO MIŁA Pani stomatolog.Polecam każdemu kto szuka fachowej i za rozsądne pieniądze usługi!

To najbardziej cierpliwy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia (zwłaszcza w stosunku do dzieci - ANIOŁ!!!). Osoba kompetentna, zaangażowana i otwarta na nowe wyzwania. Jeśli jest potrzeba wizyty u dentysty - to tylko u Pani Kasi. Mój mąż twierdzi, że Jej oczy działają znieczulająco.

Jest bardzo miła i kompetentna. Nie naciąga na dodatkowe koszty. Wykazuje bardzo dużo cierpliwości do dzieci i ma do nich super podejście. Ja jestem jej pacjentką, mój syn i mąż. Do jej gabinetu dojeżdżam 30 km. warto!