Katarzyna Roj

Gastrolog

Dziękuję Pani Doktor. Cóż więcej mogę powiedzieć. Polecam wszystkim szukającym bardzo dobrego lekarza gastrologia i wspaniałego człowieka o wielkim sercu. Wdzięczna niedawna pacjentka.

Wdzięczna niedawna pacjentka.

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm i wspaniały człowiek. Dziękuję Pani Doktor za poświęcony czas i przywrócone zdrowie. Ryszard

Ryszard

Jestem pacjentem pani dr. Katarzyny Roj w Katowicach Bogucicach w poradni gastroenterologicznej i muszę przyznać że Pani Roj potrafi słuchać To co ma do powiedzenia ma pacjent , mam poważne problemy zdrowotne związane z gastroenterologią na ostatniej wizycie pani dr. skierowała mnie do szpitala gdzie jest ordynatorem , gastroskopie robił mi pan dr. Bołdys bardzo źle to przechodziłem bo pan dr. bardzo szybko to robi , dusiłem się nie każdy lekarz się nadaje by robić gastroskopię , ale pobrano mi wycinki i przyjmuje leki . Co do pani dr. Ordynator Roj nie mam zastrzeżeń bardzo długie terminy oczekiwania są na wizytę ale co zrobić mam ?? Pani Katarzyna Roj potrafi normalnie porozmawiać z pacjentem w swoim gabinecie na Oddziale gdzie jest ordynatorem , dziękuję jej za to z całego serca , mam jedynie zastrzeżenia do pani oddziałowej Oddziału Gastrologicznego Pani Wioletty Rzepy bo ta pani jest bardzo zarozumiała i nie powinna pełnić takiej funkcji bo się nie nadaje , ta pani nie wie chyba że ma do czynienia z chorymi ludźmi . Na miejscu pani ordynator nie trzymał bym takiej osoby na takim stanowisku bo jest wrogo nastawiona na pacjentów co leżą na Oddziale . Jest bardzo zarozumiała i niekompetentna traktuje chorych z lekceważeniem , udaje że nie słyszy co się do niej mówi , ale czas pokaże swoje . Dziękuję pani dr. Katarzynie Roj - Ordynator za czas który mi poświęciła i za to że chce mi pomóc pomimo mojego młodego wieku , bo niewielu jest takich lekarzy którzy mają czas dla pacjenta . Robert

Byłam u Pani doktor niedawno, prywatnie, ponieważ mam poważne dolegliwości z potwornymi bólami. Pani doktor nie miała pomysłu na diagnozę. Opisy na wynikach badań kwitowała m.in. "przesadzili", "nie wiadomo czy to na pewno tak jest" i właściwie to nic mi nie jest. Przepisała leki przeczyszczające i tabletki niby usprawniające funkcjonowanie układu pokarmowego, ale uzależniające. Ciekawe co dostałabym gdy te przestaną działać. Moja lekarka rodzinna przestrzegła mnie przed tymi lekami. A mnie jak bolało, tak boli. Raczej więcej tam nie pójdę.

Polecam gorąco panią dr Roj. W swojej dziedzinie bardzo dobry fachowiec, fantastyczny człowiek. Poprostu brak mi słów dla zaangażowania w to żeby chory był prawidłowo leczony i traktowany jak człowiek.

Byłam pacjentką pani doktor i powiem jedno - żeby było więcej takich lekarzy, oddanych,porządnych,ludzkich i profesjonalnych.Polecam goraco panią doktor każdemu kto ma problemy z przewodem pokarmowym.

Byłam u tej Pani kilka lat temu, kiedy miałam poważne dolegliwości, wszystko się sypało. Pani nie miała pomysłu na diagnozę, nie zleciła żadnych badań poza może tymi oczywistymi z których nic nie wynikało, za to bardzo chętnie przepisywała recepty na kolejne leki, które powszechnie wiadomo nie pomagają, a jedynie łagodzą objawy (dopóki organizm się do nich nie przyzwyczai). Chyba wychodzi z założenia, że jak ktoś jest młody, to nic mu nie jest. Po kilku wizytach u niej, więcej do niej nie poszłam. Nie polecam, szczególnie komuś kto chce się do niej wybrać prywatnie i zapłacić 100zł.

jest miło być leczonym przez takiego lekarza. Wszystkiego dobrego Pani Doktor.

jest miło być leczonym przez takiego lekarza. Wszystkiego dobrego Pani Doktor.

Bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor.Zdiagnozowala od razu moja choraba chos wielu gastrologow maialo z tym proble.Cierpliwie i wyczerpujaca wytlumaczyla wszystko co robic dalej:)POLecam!