lekarz Katarzyna Rusek

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam

Zaangażowanie pasja kocha dzieci ma kompetencje wiedze i serce do tego co robi. Polecam z całą pewnością.

Pani Doktor spełnia wszelkie cechy lekarza idealnego, mamy ogromne szczęście, że na Nią trafiliśmy. Ma super podejście do dzieci, jest niezwykle czujna, nie bagatelizuje objawów a jednocześnie nie przesadza z antybiotykami.

Pani Diktor ma pod opieką mojego syna (7 lat) od czasów żłobkowych do dziś dnia- o czyms to swiadczy. Nie zamieniłabym pediatry na innego za nic w świecie. Kompetentna, słowna, dyspozycyjna a co jest ważne w leczeniu dzieci- nie podaje antybiotyków ot tak sobie jak robią to inni lekarze. Nie mam słów jeśli chodzi o P. Kasię aby jej podziękować i dziękować będę cały czas. Jeśli ta opinia wpłynie na Waszą decyzję przy wyborze odpowiedniego i kompetwntnego pediatry dla Waszej pociechu- z czystym sumieniem mogę polecić Dok. Rusek jako sprawdzonego specjalistę w swej dziedzinie.
Życzyłabym sobie mież takiego lekarza rodzinnego, internis jak Doktor Rusek.

Pani Kasiu- wielie DZIĘKUJĘ za wszystko.

Mama Bartka Strumnika.

Naprawdę bardzo dobry lekarz :)Leczę u niej dzieci od początku czyli od ośmiu lat.

Rewelacja! Dobry kontakt z dzieckiem, rodzicem :)Bez zbednych leków, straszenia i wyolbrzymiania problemów (czesto wymyslonych przez rodziców ;) ) Polecam!!!

to nie człowiek, to Anioł (Anielica ;)chodzący po ziemi.pomaga i przede wszystkim kocha ludzi !!!

Wspaniała p. doktor. Praktycznie wychowałam syna pod jej opieką. Oby więcej w Polsce takich lekarzy. Zdecydowanie polecam !

najlepszy lekarz pod słońcem!!! na prawdę nie znam lepszego pediatry dziecięcego.

Brak słów. REWELACJA REWELACJA ...! Bywałam z Dzieckiem u wielu lekarzy ale Pani Dr Katarzyna Rusek bije wszystkich ;) Polecam z czystym sumieniem. Pani Dr. Dziekuje i Pozdrawiam.