lek. stom. Katarzyna Rutkowskalek. stom. Katarzyna Rutkowska - zdjęcie profilowe

lek. stom. Katarzyna Rutkowska

Chirurg stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku(1997).W latach 1998-2006 asystent w Samodzielnej Pracowni Chirurgii Stomatologicznej Katedry Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.Specjalizację z chirurgii stomatologicznej uzyskałam w 2006 roku.Wykonuję zabiegi wyłącznie z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Jeśli był by program mam talent dla stomatologów to pani doktor by na pewno zdobyła główną nagrodę .W życiu byłem już u wielu lekarzy stomatologów efekt różny lepszy i gorszy uwierzcie , tak jak są wybitni muzycy,aktorzy,artyści i geniusze z jakiejś dziedziny taka jest pani doktor Katarzyna Rutkowska naprawdę nr1, nie byłem jeszcze w życiu u lepszego stomatologa naprawdę polecam z całą odpowiedzialnością i uczciwością , ocena numer 5 to za mało ja stawiam 6 i to z trzema plusami.

Bardzo miła pani doktor a do tego doskonały fachowiec. Synek wyladował u niej na fotelu bo inny dentysta nie poradził sobie z usunięciem korzenia mleczaka. Pani doktor poradziła sobie z nim w jedna krótką chwilę. Polecam

Moja córka miała pusty w środku ząb do wyrwania. Dentysta polecił mi Panią doktor Rutkowską. Powtarzałem i przy przyjęciu i na fotelu, że ząb jest pusty, ale nie pokazałem go palcem, tym bardziej, że Pani doktor stwierdziła: o mam ten ząb i po kilku zdaniach, że może go leczyć, wyrwała. Okazało się, że to nie ten... Po weekendzie (wyrwanym z mojego życiorysu) przyszliśmy wyrwać ten właściwy, ale Pani doktor nie chciała o tym słyszeć. Stwierdziła, że wyrwała ząb, który się do tego nadawał (był idealny...) i że podważam jej kompetencje, jeżeli twierdzę inaczej. Mówiłem, że to moja wina, że nie pokazałem który, ale to jeszcze pogorszyło sytuację. Pani doktor zażądała skierowania od dentysty ze wskazaniem właściwego zęba..., ale terminu nie chciała podać. Drugi z lekarzy z tej placówki się zlitował i, też ze skierowaniem, ale umówił nas na wieczór - wszystko poszło OK.
Nie mam pretensji, że nie ten ząb bo to moja wina, ale potraktowanie mnie tak następnego dnia wyjęło mi rok z życia !!!