dr Katarzyna Rybaczek

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,9
2,7

Byłam u Pani doktor dzisiaj. Była to moja pierwsza wizyta i jakże miła i sympatyczna. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła. Zbadała. Dostałam także zdjęcie z opisem torbieli prawego jajnika. Czułam się dobrze zaopiekowana i Pani doktor potraktowała mnie z należytym szacunkiem do pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Pani doktor Wszystko podczas wizyty tłumaczy. Co po kolei robi, co i jak z leczeniem. Polecam serdecznie.

Tylko kasa się liczy, 5 minut w gabinecie- 200zl, recepta 50zl, jakies pomiedzy rozmowy przez telefon kolo stu zl. i tylko wymyślanie leków i kolejnych wizyt.

Nie polecam pani „doktor”. Nie dość, że nie zna się na tym co robi, nie umie odczytać prawidłowo cytologii, to dodatkowo jest niemiła i krzyczy na pacjentkę. Na następny dzień udałam się do innego lekarza, który wyśmiał jej diagnozę.

pani doktor choć uprzejma i sympatyczna nie wykryła poważnej wady serca u mojego dziecka. Masa dyplomów na ścianie, USG co dwa tygodnie, prywatne drogie wizyty i wszystko to o kant tyłka. Zapewniała, że dziecko serce ma jak dzwon, a okazało się że ma 4 wrodzone wady serca. Nie polecam

Prowadziła moją ciążę, zostawiłam całe mnóstwo pieniędzy przez te 9 miesięcy, a w szpitalu nie była mną za bardzo zainteresowana, kiedy leżałam na obserwacji pod koniec. Póki ciąża jest bezproblemowa to nie ma się do niej zastrzeżeń, gorzej jak zaczynają się jakieś schody...

Witam, bylam u Pani doktor 2 razy. Pierwszym razem z problemem grzybicy a nie bakterii ecoli jak to Pani doktor twierdziła i wypisała mi recepte na zupełnie inna chorobę, wzięła wtedy za wizytę 100zl. Kolejnym razem poszłam do niej po receptę na tab antykoncepcyjne, niestety nie ominął mnie wykład o dziewczynach, że co my sobie wyobrażamy, że będziemy "żreć" ciągle te tabletki a później dzieci nam się zechce, że po co w ogole cała ta antykoncepcja?? dziwna sprawa moim zdaniem, takie słowa w ustach ginekologa. Wypisała mi receptę żądając ode mnie 75 zł. Byłam bardzo zdziwiona, ale zapłaciłam jej i pomysłałam ze juz nigdy tam nie wroce i niech wypcha się tymi pięniędzmi.No ale tak, dom sie buduje przecież więc trzeba wykorzystać klientki nawet na wypisywaniu recept. LEKARZ PORAŻKA!!!!!!

Chodze na nfz do pewnego ginekologa, jestem w 12tyg ciazy, źle sie czuje <zawroty glowy, caly czas niskie cisnienie np 86/49 a puls ok 100> gdy poprosilam go o zwolnienie lekarskie do pracy, powiedzial mi ze on nie daje zwolnien, dlatego chcialabym isc prywatnie do innego gina po zwolnienie. Lekarza nie chce calkowicie zmieniac z tego wzgledu ze obawiam sie ze trafie na niego przyy porodzie, poraadzcie mi kogos ;(

500 zł bo każda wizyta x 100 zł, uprzejmość się kupuje u tej pani bo na żadne kompetencje to nie można liczyć, niedawno robiła mojej żonie badania tym złomem, który się nazywa usg nie wykonuje zdjęć, ani też nie opisuje, tego co ma na monitorze, nie wydaje też żadnego zaświadczenia, bo wykonanym badaniu, teraz moja żona leży w szpitalu z podejrzeniem obumarłego płodu, na prośbę o wynik tego badania, dała jakiś świstek papieru (tzn. był do odbioru w sklepie warzywniczym obok gabinetu), który lekarze ze szpitala wyśmieli "pęcherzyk płodu około 5 tygodnia" taka była informacja na tym świstku. Zero informacji czy było jajeczko, czy nie, żałosny babsztyl od stówy.

Dla mnie Pani doktor była bardzo dobra - prowadziła moją ciążę. Mogłam dzwonić do niej z każdym problemem. Udzielała rzeczowych informacji i była kompetentna. Nawet już po narodzinach dziecka zadzwoniła by zapytać czy wszystko jest ok.:) Polecam jak najbardziej!!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.