lek. dent. Katarzyna Siwek

Zawsze się bałem dentystów, ale od kiedy poznałem doktor Siwek, zrozumialem, że nawet leczenie próchnicy może być przyjemne. Delykatna, sympatyczna i bardzo profesjonalna. Polecam wszystkim!

W gabinecie p.dr atmosfera b.miła, a czasami nawet i przytulna. Ulatują wszelkie strachy, zęby przestają boleć, zaczynają - niestety- boleć ...kieszenie. Ale "damy radę". jazon

jazon

Bardzo dobra, sympatyczna, uprzejma, wesoła, profesjonalna, delikatna, baardzo dokładna. Serdecznie polecam!

najcudowniejsza dentystka na świecie! niezastąpiona, godna zaufania, a przy tym bardzo urocza :-) spokojnie można oddać się w takie ręce !profesjonalizm na 100%

Uprzejma.super fachowiec,przesympatyczna,chodziliśmy wraz z mężem ----szkoda,bardzo szkoda już p.doktor nie ma więc zaczynam szukać kontakt 5+

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kęty"?

Kęty

Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16
32-650 Kęty