mgr Katarzyna Skarbińska

Rehabilitant

Pani Kasia z całym profesjonalizmem podeszła do pracy z naszą córką. Jest osobą bardzo sympatyczną i energiczną. Starała się utrzymywać jak najlepszy kontakt z dzieckiem, od razu widać że wybrała swój zawód z powołania i zamiłowania. Cieszymy się że trafiliśmy na Panią Kasię, dzięki jej zaangażowaniu i wiedzy szybko odnieśliśmy pożądane efekty.

Pani Kasia to bardzo miła osoba, kompetentna i skuteczna.Rehabilitacja moich dzieci zakończona sukcesem. Godna polecenia.

Najlepsza. Kompetentna. Ma świetny kontakt z dziećmi. Efekty rehabilitacji widać "gołym okiem" po kilku wizytach. U mojego synka, to ona potrafiła postawić dobrą diagnozę, którego wcześniej oglądało 5 lekarzy bez rezultatu. Obecnie do pani Kasi chodzę z dwójką dzieci. Ona jest rewelacyjna, w 100% godny polecenia.

Bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie polecam

Bardzo miła i kompetentna osoba, zdecydowanie polecam

Ciepły i sympatyczny kontakt z dzieckiem oraz profesjonalnie podejście do wykonywanej pracy. Nasze dziecko "zrehabilitowane maksymalnie" z końcową adnotacją lekarza: "nie wymaga dalszych konsultacji neurologicznych";) Bardzo polecam.

Pani Kasia sprawiła, że moja córka w końcu zaczęła chodzić, polecam, bardzo oddana dzieciom.

Bardzo polecam Panią Kasię.Miła, sympatyczna, kompetentna. Bardzo dobre podejście do dzieci.Rehabilitacja pomogła naszemu dziecku.

Polecam. Dobry fachowiec znający się na swojej robocie, do tego bardzo miła osoba z podejściem do dzieci. Czasem miałem obawy gdyż dziecko podczas ćwiczeń bardzo się darło, ale zabiegi dały efekt