dr Katarzyna Skorkowska-Telichowska

Endokrynolog

2,7
2,1

ODRADZAM TĄ PANIĄ!! Totalny brak wiedzy, przemądrzała, nieuprzejma. Przypisala mi tak duza dawke ze prawie trafilam do szpitala po jej lekach! Jak poszlam do innego lekarza to sie chwycil za glowe jaki mi leki przypisala!!! Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam. Zastanowcie sie dwa razy jesli zalezy wam na zdrowiu. Do dzis (a minelo pol roku) musze regulowac organizm po takiej dawce leku jaki mi przypisala…

ODRADZAM TĄ PANIĄ!!

Niekompetentna osoba. 15 minut i 170 zł. Protekcjonalne podejście do pacjenta. Zero przeprosin za opóźnienie w czasie (prawie 40 min!) Nie wrócę do tej Pani. Jest to beznadziejna lekarka - nie polecam!

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą. W czasie wizyty poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwie wsłuchuje się w objawy dolegliwości, stara się dotrzeć do przyczyn choroby, dopytując się o ogólny stan zdrowia. Bardzo starannie ordynuje leki. Dzięki wiedzy Pani Doktor i przeprowadzonemu leczeniu wreszcie doczekaliśmy się dziecka po wielu latach starania. Polecam wszystkim, zwłaszcza przyszłym mamom.

Ta kobieta to bardziej wiejski znachor niz doktor medycyny. Narzuca pacjentowi swoja moralnosc, nie skupia sie na symptomach tylko daje zyciowe porady. Zdecydowanie nie polecam wizyty, stracony czas i pieniadze.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalista, prowadzi mnie i mam przez nią prawidłowo dobrane leki.Przy tym jest przesympatyczna i wykazuje się empatią.Polecam z calego serca.

nie pomaga chorym,a wrecz odwrotnie, nie polecam aby ktokolwiek leczył się u Pani dr

Przestrzegam przed tym lekarzem! To młoda, zadufana w sobie lekarka z ograniczona wiedza. Tak pewna siebie, ze jednego z moich bliskich doprowadziła do śmierci do samego końca twierdząc, ze kontroluje sytuacje. Uważajcie, bo za pewna mina i uśmiechem kryje sie pustka! Mozna sie nabrać!