lek. dent. Katarzyna Śmielak

Od roku jestem pacjentką i bardzo polecam. Nie spotkałam się jeszcze z tak szczegółową dentystką. Leczenie na najwyższym poziomie :)

Swietnie zapowiadajacy sie lekarz. Robilem u niej kilka ubytkow. Wszystko trzyma sie juz kilka lat. Na pewno wybiore sie ponownie. Polecam!

Mimo swojego młodego wieku, pierwsze wrażenie jakie wywarła na mnie Pani doktor, było bardzo dobre. Fachowo zaaplikowała znieczulenie, dzięki czemu zabieg (mimo, że trwał dość długo, bo chodziło o 2 zęby) był całkiem bezbolesny. Efekt wizualny po zabiegu oceniam 5/5. Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka nota, którą wystawiam Pani Katarzynie!