lekarz Katarzyna Spisak-Borowska

Neurolog

Profesjonalna i pełna życzliwości obsługa pacjenta. P.Doktor kompetentna, życzliwa, serdeczna i zarazem normalna. Wiedząca jak leczyć. Kompletny zestaw badań, wnikliwa co do choroby.

Pani Doktor jest wspaniałym neurologiem, godnym polecenia. Ma cierpliwość do pacjenta, spokojnie wytłumaczy co się dzieje. Trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Lekarz na 🥇👍

Bardzo dobry specjalista. Borykam sie z napadami napieciowo drgawkowymi. Nikt nie potrafił temu zaradzić. Dopiero pani doktor udalo sie dobrac leki odpowiednie do mojego schorzenia. Neurologia to nie jest prosty temat. Jesli chodzi o badania nie bylo żadnego problemu. Od razu dostałem skierownie na eeg i rezonans glowy. Bardzo rzetelne podejscie do pacjenta. Dziekuje pani doktor za to ze mnie leczy.

Pani dr bardzo miła rzeczowa kompetentna dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie jakie sa metody leczenia dodatkowo bez problemu wysłała mnie na kolejne badania lekarz z prawdziwego powołania. Ps trafia z doborem lekarstw gdzie inni lekarze mieli z tym problem. Polecam

Ps trafia z doborem lekarstw gdzie inni lekarze mieli z tym problem.
Polecam

Cóż...nie wszyscy są lekarzami z powołania...pani doktor jest tego przykładem. Do dziś brzmią mi w uszach jej słowa "że trzeba się przyzwyczaić do bólu" śmiechu warte...żadnej pomocy, brak współpracy z lekarzami z innych dziedzin, aby kompleksowo potraktować pacjenta. ODRADZAM

Leczyłam się długo u pani Katarzyny Spisak - Borowskiej z marnymi skutkami , ta pani bardzo szybko załatwia pacjentów , nie bada , obojętny jest jej pacjent . Ma wiele etatów w różnych Przychodniach lekarskich min. w Katowicach , Mikołowie ale marna z jej specjalistka . w ogóle nie bada pacjentów , szybko i chaotycznie przebiega wizyta w jej gabinecie na dodatek jeśli zgłaszam po raz kolejny fakt że bardzo cierpię to lekarka to olewa . Dla mnie to nie lekarz neurolog. w ogóle nie pomogła mi na moje problemy z kręgosłupem , nie zna się na niektórych chorobach neurologicznych przykładem tego jestem . Zmieniłam lekarza i w końcu zajęto się mną odpowiednio i dokładnie przebadano .