lekarz Katarzyna Spisak-Borowska

Neurolog

Leczyłam się długo u pani Katarzyny Spisak - Borowskiej z marnymi skutkami , ta pani bardzo szybko załatwia pacjentów , nie bada , obojętny jest jej pacjent . Ma wiele etatów w różnych Przychodniach lekarskich min. w Katowicach , Mikołowie ale marna z jej specjalistka . w ogóle nie bada pacjentów , szybko i chaotycznie przebiega wizyta w jej gabinecie na dodatek jeśli zgłaszam po raz kolejny fakt że bardzo cierpię to lekarka to olewa . Dla mnie to nie lekarz neurolog. w ogóle nie pomogła mi na moje problemy z kręgosłupem , nie zna się na niektórych chorobach neurologicznych przykładem tego jestem . Zmieniłam lekarza i w końcu zajęto się mną odpowiednio i dokładnie przebadano .

Cóż...nie wszyscy są lekarzami z powołania...pani doktor jest tego przykładem. Do dziś brzmią mi w uszach jej słowa "że trzeba się przyzwyczaić do bólu" śmiechu warte...żadnej pomocy, brak współpracy z lekarzami z innych dziedzin, aby kompleksowo potraktować pacjenta. ODRADZAM