Katarzyna Średniawa

Pediatra

Bardzo polecam Pania doktor. Jest jednym z najlepszych lekarzy pierwszego kontaktu z jakimi sie spotkalem. Wszystko wytłumaczy, poświęca duzo czasu mojemu dziecku i zawsze odpowiednio diagnozuje choroby. Do tego miła i komunikatywna. Polecam wszystkim Pania doktor.

Pani doktor jest bardzo komunikatywną osobą. Jest lekarzem,który w sposób profesjonalny podchodzi do pacjenta. Potrafi również szczególowo wytłumaczyć chorobę i jej przyczynę. Polecam tego lekarza.

Witam, Proszę o namiary gdzie Pani dr przyjmuje prywatnie jaiza@tlen.pl - będę wdzieczna! pozdrawiam

Witam,

pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,godnym zaufania,

pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,godnym zaufania,

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Nigdy nie zauwaza rzadnej choroby. Dziecku poswieca czas tylko w przelocie, a rodzicą jeszcze mniej.