Lekarze Suchy Las

{'id': 31407, 'name': u'Suchy Las'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Przychodnia Lekarska i Specjalistyczna „Eumedica”
Obornicka 126
62-002 Suchy Las

Gorąco polecam dr Bueno jako najlepsza specjalistkę od powiększania ust w Poznaniu, powtarzam ten zabieg już od kilku lat, robiłam go wcześniej u wszystkich "renomowanych" lekarzy medycyny estetycznej w Poznaniu i tylko u niej mam efekt dokładnie taki jakiego oczekiwałam tylko dr Bueno nie bierze pieniędzy za konsultacje przed zabiegiem czyli za trzaśnięcie drzwiami, nie naciąga pacjenta na najdroższe preparaty tylko szczerze doradza. Pani doktor bardzo dziękuje i pozdrawiam Kamila ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Habrych

Sucholeska Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Obornicka 85
62-002 Suchy Las

Doskonały lekarz uratował mi lewą rękę. Miałem zerwane przyłącze dalsze mięśnia dwugłowego w tej chwili ręka jak nowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Marcin Malingowski

Os. Jagodowe 22/1
62-002 Suchy Las

Okazuje się, że nawet do wyrywania ósemek można mieć pasję. Dr Marcin Malingowski podszedł do problemu trudno umiejscowionej ósemki z cierpliwością i empatią. Zwiększył znieczulenie, kiedy było konieczne, a i pożartował w krytycznym momencie dłutowania. Polecam! Ps. Aktualnie dzień po zabiegu -niezapomniany czas konsumowania wszelkiego rodzaju past, papek i kleików z ketonalem w tle! 😂mniam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

62-002 Suchy Las

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Piotr Rakowicz

ulica Żukowa 11
62-002 Suchy Las

Polecam bardzo Pana dr Piotra Rakowicza, wysokiej klasy specjalista. Operował mi oko po odwarstwieniu siatkówki. Dziękuję Panu bardzo, również całemu personelowi z Oddziału Okulistycznego ze Szpitala na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu za jakość i zaangażowanie przy operacji. Życzę Panu i całemu oddziałowi zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Opinia dodana przez: Marek / Pleszew

lekarz Marta Janyska

Chmielna 12
62-002 Suchy Las

Od około 20 lat jestem pacjentką Pani Janyski w Akademickiej Przychodni Lekarskiej w Poznaniu. Podczas każdej wizyty jestem dokładnie informowana o przebiegu i wyniku badania, wszelkie niejasności są skrupulatnie wyjaśniane, czuję się otoczona opieką. Dodatkowo, Pani Janyska jest osobą życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Kamila Grzybowska - Okręt

Anestezjolog

ul. Poziomkowa 12
62-002 Suchy Las

Jeszcze nie widziałem tak oddanego lekarza dla pacjenta bardzo miła osoba tylko więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Milena Świątek-Pol

Os. Jagodowe 22/1
62-002 Suchy Las

Dentystka profesjonalnie wykonująca swój zawód. Z wielką dokładnością i cierpliwością wyleczyła mi dwa zęby , które inny stomatolog pewnie by usunął. Polecam.
Opinia dodana przez: Leon

lek. dent. Andrzej Chmielecki

DENTIS ARTE
os. Szafirowe 2N
Suchy Las

Serdecznie polecam Pana Doktora nawet największym tchórzom! Leczenie jest bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. Mój ząb był leczony i innym gabinecie przez kilka miesięcy i ciągle coś bolało, został wyleczony w ciągu dwóch dłuższych wizyt i nic już się nie dzieje. Na pewno wrócę!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marcin Zedler

ulica Sucha 1 D
62-002 Suchy Las

Lekarz w 100% godny polecenia , błyskawiczne przyjęcie na oddział. Zlecenie wszystkich niezbędnych badań w trybie pilnym. Ciągłe zainteresowanie pacjentem. Szybko postawiona diagnoza, bardzo szczegółowo odpowiada na pytania dotyczące choroby i dalszego postępowania w leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania godny polecenia.
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Adriana Chełminiak

62-002 Suchy Las

Do Pani doktor trafiłam na oddziale neurologicznym w szpitalu. Nie będę wypowiadała się na temat wiedzy i kompetencji twardych Pani doktor, ponieważ, nie jestem specjalistą i nie mnie to ocenić. Jednak jeśli chodzi o kontakt z pacjentem i kompetencje miękkie, mogę jedynie powiedzieć, że generalnie Pani doktor jest uprzejma. Natomiast jeśli chodzi o opiekę - niestety straciła kompletnie moje zaufanie po tym, jak po zdiagnozowaniu u mnie SM, nie otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksandra Rybczyńska

Onkolog dziecięcy, Pediatra

62-002 Suchy Las

Jak ja czytam te krytyczne opinie to mi się nóż w kieszeni otwiera. Pani Doktor jest przede wszystkim dla nas lekarzem, nie koleżanką od pierdzenia landrynkami i rzygania tęczą za przeproszeniem. Ja kontakt z Panią Doktor miałam od 2020 na oddziale 3 onkologii w Poznańskim szpitalu. Dosłownie uratowała życie mojemu dziecku. I choć wiele osób może uważać Panią Doktor za oschłą, ja Jej zachowanie odbieram jako konkretne, rzeczowe i fachowe. ...
Opinia dodana przez: Marta Bukowiecka

dr n. med. Sebastian Kliwicki

Psychiatra

62-002 Suchy Las

Kiepski lekarz, dla tytułow i awansów, niestety bez powołania, czaruje energia i to wszystko, co do kompetencji to ich brak, wypisuje za duże dawki, niechlujnie prowadzi rozmowę, zapomina że wydaje leki które blokują mózg, Dba tylko o swój tylek, i kasę, nie reaguje na zgłaszane objawy, wręcz natretnie naklania do leczenia, po 10 latach przypomina mu się że jest coś takiego jak minimalna skuteczna dawka, jak organizm rozwalony, testuje leki, ...
Opinia dodana przez: Królik doswiadczalny

lekarz Piotr Cichocki

NZOZ "Finezja" Wielospecjalistyczne Centrum Chirurgii Ambulatoryjnej
Leśna 18
62-002 Suchy Las

Zdecydowanie nie mogę zgodzić się z opinią moich poprzedników. Pan doktor Cichocki jest osobą bardzo życzliwą i empatyczną, o dużym poczuciu humoru. Nikogo nie pozostawi bez pomocy i trudno mi sobie wyobrazić, że żartuje z problemów osób chorych (no chyba, że są to problemy wyimaginowane). Trafiłam na SOR w Poznaniu z problemem obfitego krwawienia z jelita i strasznego bólu brzucha. Pan doktor przeprowadził szereg badań, zaaplikował terapię doraźną i zdecydował ...
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Wiesław Blumski

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Sucoleska Przychodnia Lekarza Rodzinnego
ul. Obornicka 85/303
62-002 Suchy Las

Poszłam do niego po raz kolejny z zapaleniem pęcherza oczywiście na kasę chorych i dał mi tylko kartkę z ilością badań do wykonania które kosztowały ok 200zl. Nawet mnie nie zbadał i nie chciał zobaczyć czy coś się dzieje. Nie badał mnie przed zapisaniem tabletek hormonalnych. Olewa wytłumaczenie stosowania tabletek twierdząc że szkoda na to czasu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Przemysław Osip

62-002 Suchy Las

Powiem tylko tyle. Koszmar!!!w szpitalu hcp nie osiagalny. Zero informacji o zdrowiu i o zaleceniach dla pacjeta

lek. dent. Maciej Moszyński

Szkolna 19
62-002 Suchy Las

Dla mnie usługi Pana Moszyńskiego to wielkie nieporozumienie. Nie dość że cennik jest bardzo zawyżony, to niestety kompetencje też pozostawiam pod znakiem zapytania. Z czasem Pan doktor stał się nastawiony na zarobek a nie na zaufanie klientów. Przykre
Opinia dodana przez: AGATA

lekarz Katarzyna Stachnik

62-002 Suchy Las

Zachowanie tej kobiety nie licuje z zawodem, który wykonuje. Festiwal chamstwa, wrzasków oraz naruszenie prawa do poszanowania godności i intymności pacjenta! Sprawa zgłoszona do NFZ oraz rzecznika odpowiedzialności zawodowej przy WIL.

lekarz Joanna Zedler

ulica Sucha 1 D
62-002 Suchy Las

Ocena negatywna - pani doktor na podstawie wypisu ze szpitala, w którym nie było tak naprawdę nic sensownego chciała mnie leczyć psychotropami, padaczkowymi lub jakimiś jeszcze innymi lekami! Okazało się, że fizjoterapeuta pozbył mnie bólu głowy po dwóch wizytach. Oprócz tego nie słucha, co się do niej mówi.
Opinia dodana przez: Ola