mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog, Psychoterapeuta

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.

Z całym sercem mogę zarekomendować Panią psycholog

Z całym sercem mogę zarekomendować Panią psycholog

Nie uważałam, że potrzebuję psychoterapii, jednak była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Katarzyna jest niezwykłym psychologiem, osobą ciepłą, pełną zrozumienia i pokory wobec ludzkich problemów, której bez skrępowania można powierzyć wszelkie swoje sekrety. Dzięki niej dziś jestem silna, odważnie kieruję swoim życiem. Polecam serdecznie!

Moja terapia prowadzona przez Panią magister trwała kilka miesięcy, musiałam poświęcić na nią sporo czasu, spotkania raz w tygodniu, dojazdy... było warto. Gdyby nie te spotkania chyba zapłakałabym się na śmierć...powodów do płaczu było sporo. Może to brzmi jak niskobudżetowa reklama telewizyjna, ale ja naprawdę zaczęłam dostrzegać tę jasną stronę życia. Polecam Panią Kasię!

Pani Kasia jest psychologiem "z powołania". Dzięki niej zrozumiałam przyczyny swoich problemów, co było dobrym początkiem do ich rozwiązania. Polecam wszystkim!