lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk

Pani Katarzyna -mimo młodego wieku- okazała się bardzo dobrym stomatologiem. Mimo że miałem wyrywanego zęba nie czułem lęku (jak zwykle) podczas tego zabiegu. Naprawdę wzbudza pełne zaufanie. Jeśli boisz się dentysty, zmienisz zdanie przychodząc do Pani Katarzyny. Naprawdę polecam. Marcin

Jeśli boisz się dentysty, zmienisz zdanie przychodząc do Pani Katarzyny.
Naprawdę polecam.

Marcin

Fantastyczna! Nie zadaje bólu bez potrzeby, leczy z wyobraźnią. Efekt estetyczny super. Aż miło się teraz uśmiechać!!! Jestem umówiona na kontrolę w grudniu i pójdę z przyjemnością!

Kazda wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemnosc, chociaz ja tak naprawde nie lubie stomatologow :)