dr n. med. Katarzyna Stelczyk

Chirurg plastyczny

Świetny fachowiec!Pani Dr.2 razy robiła mi piersi i efekt perfekt mieszkam w austrii wszyscy lekarze zachwyceni pytają jaki hirurg to wykonał podziwiają estetykę i naturalność

Witam! Robiłam u Pani doktor 2 x piersi, byłam parę razy na konsultacji, robiłam kwasy i naprawdę nie rozumiem tych negatywnych opinii. Zawsze uprzejma, życzliwa, fachowa, chciałam robić lufting odradziła mi bo za wcześnie. Gdyby była pazerna tak jak pisali moi poprz. robiłaby wszystko, bo kasa. Bardzo podejrzane dla mnie negatywne opinie, szkoda takiego dobrego i utalentowanego lekarza!!!

Witam!

wiele lat temu,jako mlody lekarz w szpitalu na Wisniowej wykonala u mnie plastyke brzucha.minelo ponad 20 lat i wspominam p.doktor z ogromna wdziecznoscia.znakomity fachowiec,urocza ,bardzo ciepla osoba.szczerze polecam

Jestem po kilku zabiegach, efekty znakomite. Lekarz z dużym doświadczeniem. Polecam.

Swietna lekarka z duzym doswiadczeniem serdecznie polecam

Swietna lekarka z duzym doswiadczeniem serdecznie polecam

bardzo przemiła doktor wszystko opowiedziała mi na czym polega zabieg ,ile będzie trwać operacja ,ile badań mam zrobić przed zabiegiem .Jestem pozytywnie nastawiona po rozmowie z panią Strzelczyk na operacje mam nadziej że dojdzie do opewacji

Zrobiłam kiedyś u pani Doktor biust.Teraz zadzwoniłam z pytaniem, czy nie użyła tych trefnych implantów o których mówi cały świat. NIE, NIE UZYłA TYCH ZłYCH IMPLANTOW. Mówi,że od początku wiedziala, iż nie są przydatne. Odetchnęłam z ulgą. Czy o innych chirurgach plastykach da się to samo powiedzieć? I ile kobiet nosi teraz te świnstwa w piersiach, bo lekarze je wstawiali z niewiedzy? A co do wypowiedzi,ze bierze 5 tys PLN za wizytę, to nie wierzcie, ktoś z premedytacją lekarkę szkaluje. Czyżby to byli ci,ktorzy naprawdę przyczynili sie do śmierci jej pacjentki? Mam nadzieję, ze śledztwo ich wskaże. A może to są oszuści, którzy chcą wyłudzić odszkodowanie za operację która się udała,ale oni chcą swoje pieniądze z powrotem? Podobno pełno takich w Polsce. I naturalnie przegrywają w sądach a potem się mszczą tutaj na forum.

Jestem bardzo zadowolona z pracy dr.Stelczyk. Parę lat temu oskarżono ją o smierć pacjentki, więc się jej bałam. Na szczęście od znajomej adwokatki dowiedziałam się, że dzisiaj prokuratura szuka prawdziwego sprawcy zabójstwa. Uspokojona poszłam do dr. Stelczyk i nie żałuję. Ona jest fantastycznym fachowcem!

KRĘCI OSZUKUJE KŁAMIE, nie robi badań histopatologicznych, nie daje historii choroby. Nie mówiąc o rachunku ani za wizytę ani za zabieg. Raz dostałam potwierdzenie wpłaty za wizytę, ale nie ważne bo bez nr kasowego. Przeprowadziła się teraz na plac solny, ale nic się nie zmieniło.

jak najdalej od tej pani,zwykla naciagara

jak najdalej od tej pani,zwykla naciagara