dr n. med. Katarzyna Stelczyk

Chirurg plastyczny

3,9

Zrobiłam kiedyś u pani Doktor biust.Teraz zadzwoniłam z pytaniem, czy nie użyła tych trefnych implantów o których mówi cały świat. NIE, NIE UZYłA TYCH ZłYCH IMPLANTOW. Mówi,że od początku wiedziala, iż nie są przydatne. Odetchnęłam z ulgą. Czy o innych chirurgach plastykach da się to samo powiedzieć? I ile kobiet nosi teraz te świnstwa w piersiach, bo lekarze je wstawiali z niewiedzy? A co do wypowiedzi,ze bierze 5 tys PLN za wizytę, to nie wierzcie, ktoś z premedytacją lekarkę szkaluje. Czyżby to byli ci,ktorzy naprawdę przyczynili sie do śmierci jej pacjentki? Mam nadzieję, ze śledztwo ich wskaże. A może to są oszuści, którzy chcą wyłudzić odszkodowanie za operację która się udała,ale oni chcą swoje pieniądze z powrotem? Podobno pełno takich w Polsce. I naturalnie przegrywają w sądach a potem się mszczą tutaj na forum.

wiele lat temu,jako mlody lekarz w szpitalu na Wisniowej wykonala u mnie plastyke brzucha.minelo ponad 20 lat i wspominam p.doktor z ogromna wdziecznoscia.znakomity fachowiec,urocza ,bardzo ciepla osoba.szczerze polecam

Pojechałam i za kilka dni byłam już po zabiegu. Wtedy mnie to nie zdziwiło, ale okazuje się, że nie jest to normalne... Coś tam wiedziałam, myślę, że mogłaby mi to obszerniej wytłumaczyć, wtedy myślałam tylko o tym, żeby być doskonalszą. Mogłoby być lepiej. Nie podoba mi się parę rzeczy w moim ciele po tym zabiegu. Staram się teraz o tym nie myśleć, bo jest dużo lepiej niż było. Fakt, że za takie pieniądze (najtańsza to ona nie jest) komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny POWINIEN być lepszy. Fakt - szpital obskurny! Czułam się w nim jak intruz, po zabiegu zawieziono mnie do hoteliku, gdzie kazano mi za dwa dni pobytu zapłacić. Podsumowując: cieszę się, że mam lepsze ciało, ale: p.Stelczyk powinna się bardziej starać, bo jedna strona jest inna od drugiej. Ona sama jest niezbyt zainteresowana pacjentem -tylko jego kasą. Szkoda że wiem to teraz, bo zrobiłabym to inaczej.....

bardzo przemiła doktor wszystko opowiedziała mi na czym polega zabieg ,ile będzie trwać operacja ,ile badań mam zrobić przed zabiegiem .Jestem pozytywnie nastawiona po rozmowie z panią Strzelczyk na operacje mam nadziej że dojdzie do opewacji

Jestem po kilku zabiegach, efekty znakomite. Lekarz z dużym doświadczeniem. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z pracy dr.Stelczyk. Parę lat temu oskarżono ją o smierć pacjentki, więc się jej bałam. Na szczęście od znajomej adwokatki dowiedziałam się, że dzisiaj prokuratura szuka prawdziwego sprawcy zabójstwa. Uspokojona poszłam do dr. Stelczyk i nie żałuję. Ona jest fantastycznym fachowcem!

Lepszego fachowca jeszcze nie spotkałem. Polecam wszystkim zaintersowanym. Pani doktor odmawia wykonania zabiegów, jeśli mogłyby zaszkodzić pacjentom - szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Pani doktor wkłada całe swoje serce w wykonywaną pracę. Szkoda, że złośliwcy ją niszczą. Kto będzie później nam pomagał???

Swietna lekarka z duzym doswiadczeniem serdecznie polecam

Swietna lekarka z duzym doswiadczeniem serdecznie polecam

Miła , profesjonalna obsługa. Pełen zakres informacji przed zabiegiem i fachowa opieka po operacji. Jakość zabiegu "lift " bez zastrzeżeń , buzia w lustrze po zabiegu i zdjęciu szwów o 15 lat młodsza, polecam.A.

Lekarz, który zna się na tym co robi, ja miałam zabieg powiększania piersi i są śliczne, a wiadomo ze bezpieczeństwo zdrowia i życia jest ważne a tak się czułam-bezpiecznie !!!