dr n. med. Katarzyna Strojny

Długo szukałam dobrego ginekologa. Do p. Katarzyny trafiłam przez przypadek, po bólu spowodowanym torbielami na jajnikach. Pierwsza wizyta była prywatna, kolejne państwowe- p.doktor traktowała mnie identycznie. Prowadziła moje dwie ciąże. Odpowiada na wszystkie pytania, jest serdeczna, pełna empatii, delikatna, każdą pacjentkę traktuje wyjątkowo, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Jeśli zdecyduję się na trzecie dziecko z pewnością będzie p.Strojny będzie prowadzić moją ciążę, ponieważ mam do niej pełne zaufanie. Najlepszym przykładem są kolejki do gabinetu i terminy z jakimi można się zapisać. Polecam zdecydowanie jest to najlepsza p. ginekolog w całym Szczecinie!

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i byłam bardzo mile zaskoczona. Pani doktor naprawdę delikatna i przesympatyczna. Wszystko wytłumaczyła, powiedziała. Nawet nie zdążyłam się zestresować ;)

cene wizyty podałam razem z kosztem cytoligii. nie znam ceny samej wizyty. Od dziecka chodziłam do różnych ginekologów i dopiero 2 lata temu trafiłam w ręce Pani dr Strojny. Fachowe, pełne profesjonalizmu i ludzkie podejście do pacjentki budzi pełne zaufanie. Pani dr jest bardzo sympatyczna i komunikatywna; badanie wykonuje delikatnie i dokładnie.

Wspaniała Pani Doktor.Delikatna-miła-uprzejma.Wysłucha,doradzi i pomoże.Polecam wszystkim,zero stresu!

Jako jedyna lekarz trafiła z diagnozą choroby, bardzo dobrze wszystko tłumaczy, poświęca dużo czasu, w moim przypadku - skierowanie na operacje potraktowała mnie jakby chodziło o kogoś z rodziny Rozwiała moje wszelkie wątpliwości Miła ale konkretna i kompetentna POLECAM

pani doktor prawie wszystkie pacjentki leczy na bezplodnosc nawet te ktore maja juz dzieci a ponad to jezeli jestes juz w ciąży to trzeba prosić się o jakiekolwiek skierowanie na badania po czym jeżeli prywatnie to oczywiście na 100% chce dodać ze miałam być bezpłodna a tu cud jestem w ciąży pozdrawiam przyszłe mamy zastanowcie sie nad wyborem lekarza.

Najlepsza lekarka w Szczecinie, o czym zresztą świadczy długość kolejek do niej.

Cudowna pani doktor. Jest moim "codziennym" ginekologiem, prowadziła moją ciążę. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, z profesjonalnym podejściem do pacjentki, wyczerpująco odpowiada na pytania, informuje. Polecam zdecydowanie

Jestem pacjentką dr. Strojny jakies dwa lata i tak juz pewnie zostanie :) To niesamowicie życzliwa i przyjemna kobieta. Fachowa w każdym calu, na pewno nie minęła się z powołaniem. Jeśli dzieje się coś niepokojącego przyjmie nawet bez numerka. Wcale nie dziwię się, że tak długo czekamy na wizyty :) mimo, że bywa to uciążliwe. Mam nadzieje, że niedługo będzie prowadziła moją ciąże :) Bardzo ale to bardzo polecam :) Lilia

Zanim odwiedziłam gabinet Pani doktor, najpierw czytałam opinie na tej stronie, to one przekonały mnie by tam pójśc - powiem jedno: te wszystie opinie to prawda, przekonałam się na sobie. Wreszcie znalazłam lekarza ginekologa, któremu zaufałam. Pani doktor jest niezwykle kompetentna, dociekliwa, sympatyczna, cierpliwa i delikatna, przy niej pacjentka nie czuje sie skrepowana. O wszystko można zapytać, i milion razy sie upewniać. Już poleciłam tego lekarza moim znajomym.