dr n. med. Katarzyna Strojny

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i byłam bardzo mile zaskoczona. Pani doktor naprawdę delikatna i przesympatyczna. Wszystko wytłumaczyła, powiedziała. Nawet nie zdążyłam się zestresować ;)

Długo szukałam dobrego ginekologa. Do p. Katarzyny trafiłam przez przypadek, po bólu spowodowanym torbielami na jajnikach. Pierwsza wizyta była prywatna, kolejne państwowe- p.doktor traktowała mnie identycznie. Prowadziła moje dwie ciąże. Odpowiada na wszystkie pytania, jest serdeczna, pełna empatii, delikatna, każdą pacjentkę traktuje wyjątkowo, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Jeśli zdecyduję się na trzecie dziecko z pewnością będzie p.Strojny będzie prowadzić moją ciążę, ponieważ mam do niej pełne zaufanie. Najlepszym przykładem są kolejki do gabinetu i terminy z jakimi można się zapisać. Polecam zdecydowanie jest to najlepsza p. ginekolog w całym Szczecinie!

Wspaniała Pani Doktor.Delikatna-miła-uprzejma.Wysłucha,doradzi i pomoże.Polecam wszystkim,zero stresu!

pani doktor prawie wszystkie pacjentki leczy na bezplodnosc nawet te ktore maja juz dzieci a ponad to jezeli jestes juz w ciąży to trzeba prosić się o jakiekolwiek skierowanie na badania po czym jeżeli prywatnie to oczywiście na 100% chce dodać ze miałam być bezpłodna a tu cud jestem w ciąży pozdrawiam przyszłe mamy zastanowcie sie nad wyborem lekarza.

jak dla mnie nie ma delikatniejszego lekarza

jak dla mnie nie ma delikatniejszego lekarza

Najlepsza lekarka w Szczecinie, o czym zresztą świadczy długość kolejek do niej.

Jako jedyna lekarz trafiła z diagnozą choroby, bardzo dobrze wszystko tłumaczy, poświęca dużo czasu, w moim przypadku - skierowanie na operacje potraktowała mnie jakby chodziło o kogoś z rodziny Rozwiała moje wszelkie wątpliwości Miła ale konkretna i kompetentna POLECAM

cene wizyty podałam razem z kosztem cytoligii. nie znam ceny samej wizyty. Od dziecka chodziłam do różnych ginekologów i dopiero 2 lata temu trafiłam w ręce Pani dr Strojny. Fachowe, pełne profesjonalizmu i ludzkie podejście do pacjentki budzi pełne zaufanie. Pani dr jest bardzo sympatyczna i komunikatywna; badanie wykonuje delikatnie i dokładnie.

Lecze się u pani Doktor od kilku lat, poprowadziła moje 2 zagrożone ciąże i jestem bardzo zadowolona. POLECAM wszystkim pacjentkom :>

Bardzo dobry lekarz, szkoda, że inni nie są tacy.

Bardzo dobry lekarz, szkoda, że inni nie są tacy.