Dyplomowany psycholog. Warsztat rozwijała przy merytorycznym wsparciu m.in. CBT, INTRA, CWI w Warszawie, CDiT w Trójmieście. Na co dzień wspiera rodziców w budowaniu relacji z dziećmi. Prowadzi wspomaganie rozwoju, terapię indywidualną, diagnozuje najmłodszych pacjentów. Promotor Rodzicielstwa Bliskości, NVC. Realizuje konsultacje w środowisku domowym dziecka na terenie Warszawy i okolic, Grodziska Mazowieckiego i okolic.

Psycholog godny polecenia. Oprócz profesjonalnej pomocy jaką udzieliła mojemu dziecku, wspierała także nas jako rodziców. Poświęca ogrom uwagi i czasu, a w postępowaniu nie czuć rutyny. Czas wizyty wykorzystany co do minuty - według mnie bardzo intensywnie i owocnie. Na pewno zostaniemy pod opieką Pani Psycholog. Wygodne było to, że w jednym miejscu można skorzystać także z usług innych specjalistów (np. logopedy).

Nasz syn był diagnozowany przez Panią Katarzynę zanim trafiliśmy do państwowego ośrodka. Dzięki temu mogliśmy zacząć terapię dużo wcześniej. na diagnozę NFZ przyszliśmy już przygotowani psychicznie i widząc, że dziecko szybko "łapie kolejne rzeczy"- nagle zaczal bawic sie klockami, zaczepiac nas, domagac sie ksiazeczek. Największym plusem jest chyba to, że oprócz pisemnej opinii na temat dziecka dostaliśmy dodatkowo wyróżnioną listę objawów i dalszego postępowania (uszczegółowionego do liczb godzin konkretnych terapii, zalecanych badań medycznych). Terapie indywidualna kontynuujemy u p.Sucajtys.

Bardzo kompetentna osoba. Odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości, po wizycie można dopytać o "zapomniane" rzeczy mailowo. Podsumowanie z zaleceniami wysyła mailem! Czuję, że czas został wykorzystany w 100%, a ja wyszłam z tym po co przyszłam. Na początku dziwiło mnie czemu konsultacja trwa aż 1,5 godziny, teraz juz wiem ze był idealnie wymierzony. Sama atmosfera gabinetu jest bardzo domowa co dodatkowo działa na plus miejsca, o wiele łatwiej było mi otworzyć się w zaciszu pokoju niż sterylnej przychodni. Polecam!

Dobre podejście pani Psycholog do pacjenta. Problem, który rósł został zatrzymany i pomału go niwelujemy. Pomoc pani Katarzyny jest bezcenna..

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do dziecka, rodzica. Pani Katarzyna jeśli trzeba zostaje po godzinach, przedłuża wizyty. Dodzwonić się czasami trudno, ale na maile odpisuje szybko po godzinach pracy (jak sądzę po wyświetlanej w mailu godzinie). Dała mi także "awaryjnie" numer prywatny. Trafna diagnoza, dobra terapia i są efekty w postaci postępów mojego dziecka. No i bardzo duzy plus - wizyty domowe. Bieganie z maluszkiem po gabinetach jest na pewno bardziej stresujące niż rozmowa w bezpiecznym i znanym miejscu. Oby było więcej takich specjalistów!

Psycholog zdecydowanie do polecenia. Pełne zaangażowanie w prace z dziećmi, profesjonalne podejście oraz duża wiedza merytoryczna jak i praktyczna.

Profesjonalista. Jako rodzic także mogłam liczyć na wsparcie. Czuję i widzę, że moje dziecko trafiło w najlepsze ręce jakie mogło trafić.

Moja córka w wieku 2 lat nie mówiła. Odsyłani od lekarza do lekarza trafiliśmy na Panią Sucajtys. Właśnie pojawiają się pierwsze słówka :) Dużym plusem jest, że możliwe są wizyty domowe. Wspaniała osoba, pracująca z sercem i z pasją.

Przyszłam z problemem i po kilku wizytach udało mi się poradzić sobie. Polecam zdecydowanie.

Kompetentna, empatyczna psycholog z powołania. Córka pokonała przy jej wsparciu mutyzm. Zamiast czekać i powtarzać, że dziecko z tego wyrośnie Pani psycholog rozpoczęła działanie zakończone pełnym sukcesem.