mgr Katarzyna  Sudołmgr Katarzyna  Sudoł - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Sudoł

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Nazywam się Katarzyna Sudoł, jestem magistrem logopedii, ukończyłam 5 letnie jednolite stacjonarne (dzienne) studia o specjalności logopedia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Cały czas uzupełniam swoją wiedzę biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach.
W Gabinecie Terapii Logopedycznej Muftak zajmuję się głównie diagnozą oraz terapią logopedyczną.
Wystawiam opinie logopedyczne.
Prowadzę działalność gospodarczą - wystawiam faktury.

Dobrych logopedów jest garstka. Na szczęście w końcu trafiliśmy z synem do Pani Kasi która rozwinęła u niego mowę, a nie było łatwo.. Zawsze będę polecać Panią Kasie bo mogę to robić z czystym sumieniem. Syn w koncu mowi, my jako rodzice możemy spać spokojnie. Z całego serca dziekujemy!

Polecam Panią Kasię - jest świetnym logopedą. Pełen profesjonalizm, wiedza i cudowne podejście do dzieci. I co najważniejsze nieograniczona cierpliwość. Jestem bardzo zadowolona z efektów, cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Kasi. Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze - byle szybko i z głowy. U Pani Kasi to co innego. Córka chodzi z uśmiechem, chętnie ćwiczy w domu i są efekty. Bardzo polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani logopedy. Podchodzi z ogromną starannością do dziecka, dokladnie bada i tłumaczy w czym jest problem. Ustala plan działania a zajęcia są interesujące i dziecka nie nudzą gdyż są formą zabawy. Jest zaangażowana i zależy jej na młodym człowieku. Cechuje ją profesjonalizm i kompetencja. Polecam. Fajnie jest spotkać osobę, której zależy na rzetelnym wykonaniu zadania.

Serdecznie polecam Panią Kasię. Doskonały specjalista, a przy tym bardzo ciepła i sympatyczna osoba ze świetnym podejściem do dzieci.

Do Pani Kasi chodzimy od niedawna ale już widać pierwsze efekty. Bardzo ciepła i sympatyczna ale jednocześnie profesjonalna osoba ze zdrowym podejściem do dzieci. Zawsze jasno odpowiada na wszystkie moje pytania a dziecko lubi chodzić do niej na zajęcia. Serdecznie polecam każdemu szukającemu dobrego logopedy!

Z tej strony Ewa. Teraz widzę jakiego byka zrobiłam ;) Nie mogę edytować, z góry przepraszam, ale z dwójką latających chłopców czasami ciężko napisać coś z sensem. Jeszcze raz polecam Panią Kasie Sudoł! Jest świetnym specjalistą a dzięki Pani Kasi moi chłopcy nie mają już wad wymowy, zresztą w kwestii problemów wychowawczych Pani Kasia też dała mi kilka cennych rad i skutecznych trików i to całkiem gratis ;) Pozdrawiam Ewa z latającymi Stasiem i Jasiem

Pozdrawiam
Ewa z latającymi Stasiem i Jasiem

Witam :) Polecam Panią Kasię Sudoł jest doskonałym specjalistą. Pełen profesjonalizm, skarbnica wiedzy a do tego wspaniałe podejście do dzieci. Chodziłam do Pani Kasi z moimi bliźniakami i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ciesze się, że trafiłam na tak wspaniałego logopedę. Synowie Panią Kasię uwielbiali a dzięki jej podejściu do nich oraz oczywiście wiedzy i doświadczeniu, terapia była szybka i skuteczna a chłopcy chętnie ćwiczyli. Już teraz takich ludzi się nie spotyka, Pani Kasia jest profesjonalna, oddana pracy, punktualna, empatyczna i zawsze przygotowana do pracy. Niesamowita kobieta! Polecam i pozdrawiam ...

Polecam i pozdrawiam
Ewa z Jasiem i Stasiem

Polecam Panią Kasie. Jest świetnym logopedą, ma wspaniałe podejście do dzieci. Szybciutko zniwelowała wadę wymowy. Do tego dla mnie ogromnym plusem był sposób w jaki Pani Kasia córce wszystko tłumaczyła i pokazywała. Oaza spokoju i cierpliwości, do tego poczucie humoru, świetna atmosfera zabawy i 100% skuteczność! Polecam! Pozdrawiam Reanat

Pozdrawiam
Reanat

Pani Kasia jest świetnym logopedą, bardzo się ciesze, że z synem trafiliśmy akurat do niej. Po 3 latach nieskutecznej terapii, postępy jakie syn uczynił są olbrzymie! I co najważniejsze, teraz syn chętnie chodzi na zajęcia logopedyczne i bez marudzenia ćwiczy w domu bo sam widzi jak ładnie już mówi. Szczerze polecam! Iwona z Michałkiem

Iwona z Michałkiem