lekarz Katarzyna Szklennik-Berkowicz

Pediatra

Od 7 lat chodzę do Pani doktor i zawsze trafnie diagnozuje moje dzieciaki. Nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dzieci pomimo natłoku. Zawsze miła. Moje dzieciaki lubia do niej chodzic wiec jest Ok

Świetny specjalista super podejscie do małego pacjenta jak i rodzica zawsze frafiona diagnoza lecze dziecko juz 7 lat jestem bardzo zadowolona.

Polecam Panią doktor. Zawsze trafione leczenie. Owszem na początku sprawiała wrazenie nieuprzejmej - ale to tylko na pierwszej wizycie. Potem zawsze było ok, a leczę dziecko już 3 lata u Pani Doktor. Zawsze kompleksowo podchodzi dz choroby i problemu. KOMPETENTNA, FACHOWA SZCZERZE POLECAM

Bylam u Pani doktor w tym tyg. z malym moim synkiem p. dr była miła usmiechnięta i okazała dużo serca rozplakanemu dwulatkowi co do leków nie wiem narazie stosuje ale myśle że zdiagnozowala trafnie i leki zaordynowała władciwe. Nie mam zastrzezeń.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bardzo rzetelna, sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Nie lubi niepotrzebnego ględzenia pacjentów, ale przy takiej liczbie chorych jest to oczywiste. Jeśli jesteś osobą konkretną, a nie histeryczką, gorąco polecam.

W pełni mogę polecić Panią doktor. Leki dla mojej córci są odpowiednio dopasowane a co najważniejsze wychodząc z apteki nie zostawiam w niej całej wypłaty po realizacji recept. Pani doktor poświęca dużo czasu małemu pacjentowi, w pełni wyjaśnia zagadnienia związane z chorobą i sposobem leczenia. Zawsze uprzejma i miła.

Zajebisty lekarz. Podoba mi się, że nie bierze poważnie rodzicòw z rozwydrzonymi bachorami.

Bardzo dobry pediatra. Gorąco polecam. Pani doktor bada pacjentów bardzo dokładnie i rozmawia konstruktywnie z rodzicami.

Nie wypowiadam się na temat kompetencji zawodowych Pani doktor, ale na temat cech człowieka mogłabym napisać dużo. Zdecydowanie nie polecam, aby zapisywać się do tej kobiety. Jest arogancka, ma chumory i napewno nie jest skierowana na człowieka. Zawsze myślałam, że lekarz pediatra powinien lubić dzieci, ale tu zdecydowanie jest inaczej. Przy każdej wizycie u Pani doktor, była nie miła dla dzieci, strofowała za drobnostki, była zimna, "patrzyła na zegarek". NA PRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!

NA PRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Pediatra
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź