lekarz Katarzyna Szklennik-Berkowicz

Nie polecam!!!! Absolutnie odradzam !!! Nie kompetentna lekarka, zero empatii, wyniosła i nie pomocna, chyba czas na emeryturę bo jak widać minęła się z powołaniem !!!!!!

Nie polecam. Po wizycie na ostrym dyżurze w szpitalu, kazana dalsza diagnostyke prowadzic w przychodni, oraz tego samego dnia iść na wizytę u lekarza POZ. Nawet otrzymalismy taka informacje pisemnie, aby pokazac lekarzowi, zeby nas przyjal. Gdy udaliśmy się odrazu do przychodni, Pani "doktor" odmówila nam wizyty, twierdząc, że nie jesteśmy zapisane na ten dzien. I to się nazywa pediatra??? Brak słów. Ogólnie omijać, szerokim łukiem

Od 7 lat chodzę do Pani doktor i zawsze trafnie diagnozuje moje dzieciaki. Nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dzieci pomimo natłoku. Zawsze miła. Moje dzieciaki lubia do niej chodzic wiec jest Ok

Świetny specjalista super podejscie do małego pacjenta jak i rodzica zawsze frafiona diagnoza lecze dziecko juz 7 lat jestem bardzo zadowolona.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bylam u Pani doktor w tym tyg. z malym moim synkiem p. dr była miła usmiechnięta i okazała dużo serca rozplakanemu dwulatkowi co do leków nie wiem narazie stosuje ale myśle że zdiagnozowala trafnie i leki zaordynowała władciwe. Nie mam zastrzezeń.

Zajebisty lekarz. Podoba mi się, że nie bierze poważnie rodzicòw z rozwydrzonymi bachorami.

Bardzo rzetelna, sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Nie lubi niepotrzebnego ględzenia pacjentów, ale przy takiej liczbie chorych jest to oczywiste. Jeśli jesteś osobą konkretną, a nie histeryczką, gorąco polecam.

Polecam Panią doktor. Zawsze trafione leczenie. Owszem na początku sprawiała wrazenie nieuprzejmej - ale to tylko na pierwszej wizycie. Potem zawsze było ok, a leczę dziecko już 3 lata u Pani Doktor. Zawsze kompleksowo podchodzi dz choroby i problemu. KOMPETENTNA, FACHOWA SZCZERZE POLECAM

W pełni mogę polecić Panią doktor. Leki dla mojej córci są odpowiednio dopasowane a co najważniejsze wychodząc z apteki nie zostawiam w niej całej wypłaty po realizacji recept. Pani doktor poświęca dużo czasu małemu pacjentowi, w pełni wyjaśnia zagadnienia związane z chorobą i sposobem leczenia. Zawsze uprzejma i miła.