lek. med. Katarzyna Szmigiel-Michalak

Dermatolog, Wenerolog

Po konsultacji w SCM clinic mogę wystawić pozytywną opinię. Chyba jeszcze nigdy nie spędziłam tyle czasu w gabinecie lekarski, a to dlatego, że lekarka jest bardzo szczegółowa, wypytała mnie o wszystko i dokładnie zbadała. Chętnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Polecam.

Panią doktor poznałam na wizycie w SCM clinic. Zazwyczaj nie piszę opinii, ale tym razem muszę, bo jestem pod dużym wrażeniem. Wspaniała lekarka, świetny kontakt z pacjentem, wysoka kultura osobista, a co najważniejsze postawiła diagnozę i wprowadziła leczenie. Pierwsze efekty leczenia widoczne są już po kilku dniach. Lepiej trafić nie mogłam.

U Pani doktor z powodzeniem leczyłam trądzik różowaty. Świetny lekarz, cierpliwa, na wizyty poświęca dużo czasu, tłumaczy krok po kroku proces leczenia. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że po kuracji problem bardzo szybko ustał.

Pani Doktor Szmigiel-Michalak poświęciła mi dużo czasu i uwagi, nie zbagatelizowała żadnego ze zgłaszanych przeze mnie problemów, zbadała, wysłuchała, wyjaśniła. Do tego była bardzo serdeczna i kulturalna. Życzę wszystkim, aby trafiali na właśnie takich lekarzy jak Pani Doktor <3

U Pani doktor leczyłam się w SCM clinic. Mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry, wnikliwy i skuteczny lekarz, . Dzięki jej terapii udało mi się rozprawić z trądzikiem różowatym . Jestem ogromnie zadowolona i gorąco polecam.