lekarz Katarzyna Szumska-Rogowska

Psychiatra

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wspaniała specjalistka i niesamowity człowiek. Zawsze cierpliwa, gotowa wysłuchać i udzielić pomocy. Emanuje niesamowitym spokojem i ciepłem Do pacjenta podchodzi holistycznie, zleca konieczne badania i monitoruje przebieg leczenia. Z całego serca polecam.

Lekarz jakich mało, zawsze ma czas dla pacjenta, nie tylko w gabinecie. Choruję już jakiś czas i zdarzają mi się gorsze okresy, zawsze mogę się z nią skontaktować. Jak było bardzo źle to sama dzwoniła i się pytała o moje samopoczucie. Jest cierpliwa i wzbudza zaufanie, słucha co mówi do niej pacjent i pamięta to. Ja nie mam żadnych uwag. Leczyłam, leczę i będę się leczyć u niej dalej.

Lekarz jakich mało, zawsze ma czas dla pacjenta, nie tylko w gabinecie.
Jest cierpliwa i wzbudza zaufanie, słucha co mówi do niej pacjent i pamięta to.
Ja nie mam żadnych uwag. Leczyłam, leczę i będę się leczyć u niej dalej.

Lekarka podaje się za psychiatrę i zastanawiam się czy nie złożyć donosu na nią do rzecznika praw pacjenta byłem u niej na wizycie i ona powiedziała że jestem głupi że chciałem popełnić samobójstwo i skoczyłem z wieźy widokowej uciekających uprzednio z psychiatryka dlatego pani kasiu gdyby głupota miała skrzydła latałaby pani niczym gołębica i gratuluje podejscia empatycznego bo moim zdaniem jest nie kompetentna i absolutnie nie nadaje sie do swojego zawodu wiec sie pilnuj glupia idiotko

Rzeczywiście niezwykle kompetentna osoba. Zapisuje leki wtedy kiedy to jest konieczne - wprowadza je w sposób umiarkowany, rozsądnie dobiera dawkę. W trakcie terapii kontroluje stan organizmu pacjenta. Mimo, że jest psychiatrą, stosuje metody psychoterapeutyczne. Ponadto ma doskonałą pamięć, pełna empatii. Trudno trafić lepiej. Mi uratowała życie i choć jestem na początku leczenia jestem pełen nadziei.

lekarz godny polecenia,odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zawsze pod telefonem,gabinet mily i przytulny. polecam serdecznie.

Super Pani doktor, kompetentna, życzliwa. Super lekarz i dobry człowiek. Z czystym sumieniem polecam.