lekarz Katarzyna Szumska-Rogowska

Psychiatra

Lekarka podaje się za psychiatrę i zastanawiam się czy nie złożyć donosu na nią do rzecznika praw pacjenta byłem u niej na wizycie i ona powiedziała że jestem głupi że chciałem popełnić samobójstwo i skoczyłem z wieźy widokowej uciekających uprzednio z psychiatryka dlatego pani kasiu gdyby głupota miała skrzydła latałaby pani niczym gołębica i gratuluje podejscia empatycznego bo moim zdaniem jest nie kompetentna i absolutnie nie nadaje sie do swojego zawodu wiec sie pilnuj glupia idiotko

Rzeczywiście niezwykle kompetentna osoba. Zapisuje leki wtedy kiedy to jest konieczne - wprowadza je w sposób umiarkowany, rozsądnie dobiera dawkę. W trakcie terapii kontroluje stan organizmu pacjenta. Mimo, że jest psychiatrą, stosuje metody psychoterapeutyczne. Ponadto ma doskonałą pamięć, pełna empatii. Trudno trafić lepiej. Mi uratowała życie i choć jestem na początku leczenia jestem pełen nadziei.

lekarz godny polecenia,odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zawsze pod telefonem,gabinet mily i przytulny. polecam serdecznie.

Super Pani doktor, kompetentna, życzliwa. Super lekarz i dobry człowiek. Z czystym sumieniem polecam.