dr n. med. Katarzyna Szydłowska-Pazera

Onkolog

Bardzo nieprzyjemna Pani , wiedzę może ma sporą ale podejścia i empatii do pacjenta jej brakuje, dziwię się ze wybrała specjalizacje w dziedzinie onkologii, gdzie wiedza ma znaczenie i rozumiem że nie może się nad każdym" rozczulać " ale minimum kultury mogła by wykazać...

Mama była objęta przez pania doktor "opieką" w ramach hospicjum domowego. Słowo opieka to za dużo powiedziane. Pani doktor u mamy była 1 raz przez 4 miesiace. Brak zainteresowania pacjentem, kontakt tylko przez smsa. Przy pojawiających się nowych objawach nawet nie obejrzała pacjenta. Po jakiekolwiek skierowania na badania (które same chciałyśmy robić) kazała udać się do POZ. Poza tym zero empatii i zrozumienia. Brak życzliwości. Pani doktor powinna zmienić zawód. Jeżeli rzeczywiście jest dobrym fachowcem to powinna zmienić miejsce pracy, w którym nie będzie miala kontaktu z pacjentem.

P. dr n med Katarzyna Szydłowska-Pazera jako SPECJALISTA ONKOLOGII KLINICZNEJ BIEGŁY SĄDOWY

Nigdy w życiu nie pomyślałam, że w obliczu śmierci spotka mnie tyle szczęścia. Tak dobry człowiek. Fachowiec. Potrafi sluchać i rozumie człowieka. Polecam bardzo gorąco. Silna pomocna dłoń. To bardzo pomaga.

Nie polecam pani dr. leczyla moja mame wykonujac tylko jedno badanie.Poszlismy do innego lekarza,ktory zlecil duzo badan,ale niestety bylo juz zapozno...Nie ufajcie jednemu lekarzowi.

Wtedy kiedy wiemy, że choroba jest śmiertelna, potrzebujemy dobrego specjalisty aby ulżył w cierpieniu. Polecam Panią Doktor. Wspaniały lekarz. Osoba rzeczowa, konkretna. A co najważniejsze bardzo dobry człowiek. Rozumie, słucha, tłumaczy, pomaga w trudnych chwilach. Pomimo, że jest bardzo młoda jest świetnie przygotowana do zawodu i trudnej psychologicznie pracy. Polecam. Polecam serdecznie.

Pani Doktor jest osobą niezwykle fachowo oceniającą znamiona barwnikowe skóry. Posługuje się videodermatoskopem. Jest onkologiem bardzo merytorycznym. Świetny fachowiec. Ogromna wiedza. A co najważniejsze cudowny człowiek. Potrafi słuchać, rozmawiać, tłumaczyć. Nikomu nie życzę aby miał rozpoznanego raka ale jeśli tak będzie polecam całym sercem Panią Doktor.

Nie przygotowana do pracy.Pomyliła zakrzepicę tj.żylaka na nodze z czerniakiem złośliwym.W gabinecie prywatnym nie miała nawet lupy do obejrzenia zmiany skórnej.W ogóle chciała jak najszybciej zakończyć wizytę,traktując mnie raczej jak natręta i intruza niż pacjenta,którego przecież wystraszyła CZERNIAKIEM!Moja ocena najniższa.

Bardzo kompetentna osoba wzbudzająca zaufanie,konkretna z poczuciem humoru w ogóle b. fajna można do niejiść bo naprawdę lekarz znający swój fach krystna

Bardzo kompetentna osoba, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania

Bardzo kompetentna osoba, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania