lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

Moje dziecko urodziło się bez odbytu, zamiast odbytu powyżej miało malutką przetokę (dziurkę wielkości główki od szpilki), Pani doktor widziała to, nawet wsadzała na siłę w to termometr i powiedziała że noworodek się nie wypróżnia bo ma nietolerancję laktozy i żylaka. Po 2 daniach przeszedł operację ratująca życie która trwała okolo 5 godzin, był w strasznym stanie, gdybym nie pojechała na sor dziecko by zmarło.

Moje dzieci urodziło się bez odbytu. Zamiast odbytu miało malutka dziurke przetokę umiejscowiona wyżej, nie robiło kupy wcale, pani doktor powiedziała że nie robi kupy bo ma nietolerancję laktozy a odbyt ma normalny tylko ma żylaka. Koniec końcowe Noworodek przeszedl dwie ciężkie operację ratujące życie.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią i chcą do niej wracać. Kiedyś moje dzieci nie lubiły chodzić do lekarza a teraz robią to z przyjemnością. Przychodnia jest bardzo ładna, jest kącik dla dzieci z zabawkami i książeczkami, a na ścianach wiszą obrazki z pluszowymi misiami. Naprawdę polecam.

trafna diagnoza duza wiedza polecam odwiedzic

trafna diagnoza duza wiedza polecam odwiedzic

Kompetentna z ogromną wiedzą ale przede wszystkim ludzka i zaangażowana w sprawy chorobowe swojego pacjenta. Od 2 lat chodzę do Pani Doktor z córką i jestem bardzo zadowolona, bo diagnozy są stawiane bardzo trafnie z o gromną intuicją i wyczuciem. Polecam - Pani Kasia Szymczak przyjmuje także w Polmedzie w Starogardzie Gdańskim. Po każdej wizycie odzyskuję na nowo wiarę w ludzi, w tym przypadku lekarzy.

wyjatkowa osoba i wspaniala pani doktor. szczegolnie dla dzieci. mamy synka i on tez ja bardzo lubi

Jak macie problem z dzieckiem to jedżcie do tej doktor.Jest rewelacyjna, wszystko dobrze wytłumaczy, a jak nie wie ,to zleci badania.Po pół roku chodzenia do lekarzy znalazła u mojego synka lamblie i problemy z jedzeniem się skończyły!Polecam!