lek. med. Katarzyna Toruńska

Neurolog

Bardzo sympatyczna wobec pacjentów , dokładnie wszystko wytłumaczy . Mam padaczkę , a ona mnie uratowała - dzięki Lamitrinowi , który mi przepisała , nie mam już żadnych ataków .

Bardzo dobry lekarz z genialną intuicją. To Pani Doktor właśnie, jako pierwsza, po latach mojej walki z bólem barku, stwierdziła po prostu, że nie jestem dobrze zdiagnozowany. Rezonans magnetyczny zlecony przez Panią Doktor, pokazał całą prawdę. Ortopedzi i rehabilitanci wykończyliby mnie, bo okazało się, że mam zwyrodnienie C4-C5, mielopatię odcinka szyjnego, przepuklinę i niedowład lewej ręki. To dzięki Pani Doktor poszedłem na operację, po której ból ustąpił i jestem teraz szczęśliwym rehabilitantem. Dziękuję Pani Doktor i polecam wszystkim cierpiącym. Wdzięczny pacjent Jacek Gocławski

Wspaniały lekarz i człowiek. Jest cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, bezproblemowo kieruje na dodatkowe badania. Profesjonalizm i fachowość. Super podejście do pacjenta. Pani dr bardzo mi pomogła za co jej bardzo dziękuję. Problemy zdrowotne miałam od kilku lat, dopiero Pani dr znalazła przyczynę dolegliwości. Serdecznie polecam.

Przesympatyczna, bardzo kompetentna Pani Doktor - w moim przypadku od tężyczki. Wobec ogólnego braku zrozumienia - dla myślę wielu chorych - to bardzo przyjemna odmiana. Dodatkowo bardzo skuteczna. Jeśli chcecie się pozbyć kłopotu to GORĄCO POLECAM

Będę wdzięczna Pani Doktor do końca życia. 3 lata borykałam się z tężyczka, nikt nie potrafił mi pomóc. Konsultowałam się chyba u 10 neurologów z prof przed nazwiskiem. Nie będę komentować. Jednym słowem dramat. Pani doktor serdecznie się mną zajęła. Wytłumaczyła, zapisała leki, poczułam się lepiej. Dzis byłam u pani doktor na kontrolnej próbie tężyczkowej- jest ujemna!!!!!! Pozbyłam się tężyczki. Polecam, znajdziecie pomoc

leczenie atakow migreny z aura -zrozumienie i pelne wsparcie, swietny dobor lekow, lekarz godny polecenia

Pani dr Rewelacyjna, po 4 latach mam w końcu diagnozę i kończę leczenie. POLECAM!

Wizyta zdecydowanie (pozytywnie) wykroczyła poza moje oczekiwania.Lekarz bardzo kompetentna, podczas pierwszej wizyty zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości. Wcześniej leczyłam się u innego neurologa i uważam ten czas za stracony. Bardzo dziękuję!!!

Pani doktor jest bardzo uprzejma i miła. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi rzetelnie ocenić stan zdrowia, wytłumaczyc nurtujace watpliwości. Zdecydowanie polecam!!

Bardzo sympatyczna, kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu i co najważniejsze skuteczna, mnie wyleczyła. Dziękuje i polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b