lek. med. Katarzyna Toruńskalek. med. Katarzyna Toruńska - zdjęcie profilowe

lek. med. Katarzyna Toruńska

Neurolog

Specjalista neurolog / neurofizjolog (badanie emg). Badanie i leczenie min. : choroby mięśni i nerwów, padaczka, polineuropatia, udar mózgu, zespoły bólowe, tężyczka, zespół cieśni nadgarstka, sla....

Bardzo sympatyczna wobec pacjentów , dokładnie wszystko wytłumaczy . Mam padaczkę , a ona mnie uratowała - dzięki Lamitrinowi , który mi przepisała , nie mam już żadnych ataków .

Przesympatyczna, bardzo kompetentna Pani Doktor - w moim przypadku od tężyczki. Wobec ogólnego braku zrozumienia - dla myślę wielu chorych - to bardzo przyjemna odmiana. Dodatkowo bardzo skuteczna. Jeśli chcecie się pozbyć kłopotu to GORĄCO POLECAM

Wspaniały lekarz i człowiek. Jest cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, bezproblemowo kieruje na dodatkowe badania. Profesjonalizm i fachowość. Super podejście do pacjenta. Pani dr bardzo mi pomogła za co jej bardzo dziękuję. Problemy zdrowotne miałam od kilku lat, dopiero Pani dr znalazła przyczynę dolegliwości. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz z genialną intuicją. To Pani Doktor właśnie, jako pierwsza, po latach mojej walki z bólem barku, stwierdziła po prostu, że nie jestem dobrze zdiagnozowany. Rezonans magnetyczny zlecony przez Panią Doktor, pokazał całą prawdę. Ortopedzi i rehabilitanci wykończyliby mnie, bo okazało się, że mam zwyrodnienie C4-C5, mielopatię odcinka szyjnego, przepuklinę i niedowład lewej ręki. To dzięki Pani Doktor poszedłem na operację, po której ból ustąpił i jestem teraz szczęśliwym rehabilitantem. Dziękuję Pani Doktor i polecam wszystkim cierpiącym. Wdzięczny pacjent Jacek Gocławski

Pani dr Rewelacyjna, po 4 latach mam w końcu diagnozę i kończę leczenie. POLECAM!

leczenie atakow migreny z aura -zrozumienie i pelne wsparcie, swietny dobor lekow, lekarz godny polecenia

Anielskie serce i wielki profesjonalizm. M.

Anielskie serce i wielki profesjonalizm. M.

Wizyta zdecydowanie (pozytywnie) wykroczyła poza moje oczekiwania.Lekarz bardzo kompetentna, podczas pierwszej wizyty zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości. Wcześniej leczyłam się u innego neurologa i uważam ten czas za stracony. Bardzo dziękuję!!!

Pani doktor jest bardzo uprzejma i miła. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Potrafi rzetelnie ocenić stan zdrowia, wytłumaczyc nurtujace watpliwości. Zdecydowanie polecam!!

Pani doktor raczej uprzemja, ale troche mało komunikatywna dla pacjenta

Pani doktor raczej uprzemja, ale troche mało komunikatywna dla pacjenta