lek. med. Katarzyna Towpik

Dermatolog

Katarzyna Towpik, specjalista II stopnia, dermatolog i wenerolog z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu w roku 1979. W latach 1979-1993 pracowała pod kierunkiem prof. Kazimierza Jakubowicza na Oddziale Dermatologicznym Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. W roku 1983 otrzymała I stopień , a w 1993 II stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii z wynikiem bardzo dobrym. Od 1993 roku jest związana z Pol...

Godna polecenia. Skuteczna. Bardzo duża wiedza i bardzo duże doświadczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o znamiona.

Polecam Panią Doktor. Kulturalna i kompetentna. Ma takie "ludzkie" podejście, całościowe do pacjenta i uważnie słucha, dopytuje. Całego pacjenta ogląda, a nie tylko czubek nosa ;)Jesteśmy z mężem zadowoleni bardzo z leczenia i z wizyty

Jeśli ktoś szuka dobrego dermatologa, to niewątpliwie na to miano zasługuje dr Towpik. Jest kompetentna a przy tym bardzo miła. Wizyta była dla mnie przyjemnością.

Polecana przez innych lekarzy, uprzejma, sympatyczna i konkretna. Polecam ...

Polecana przez innych lekarzy, uprzejma, sympatyczna i konkretna. Polecam ...

Kulturalna i kompetentna. Byłam bardzo zadowolona :) Wcześniej szukałam pomocy u kilku lekarzy i nic. Teraz wreszcie mam spokój! Z czystym sumieniem polecam. Pani doktor potrafi słuchać i patrzy na całego człowieka, spokojnie wyjaśnia i nie tylko daje leki. Duży pozytyw

byłam na wizycie u pani doktor na bezpłatnej profilaktyce. no i faktycznie znamie do wycięcia. tylko dzięki bogu bo w badaniu histopatologicznym wyszło paskudztwo, więc jestem bardzo wdzięczna. Pani doktor była bardzo miła i wytłumaczyła mi czemu zawsze lepiej wyciąć zmianę. A skierowanie na wycięcie jest wszędzie ważne, też w państwowej służbie zdrowia, tylko wiadomo jak się tam czeka, a gdzie z nim pójdziesz to już twoja sprawa, ja byłam bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam

Zgadza się wszystkich ze znamionami wysyła na wycięcie do męża

Zgadza się wszystkich ze znamionami wysyła na wycięcie do męża

Nie zna nowoczesnych leków. Niekompetentna. Przesyła pacjentów na wycinanie znamion tylko do meza profesora Nie polecam

Bardzo miła i wspaniała lekarz. Miałam ogromny problem zdrowotny. Potrafiła słuchać i odpowiadać rzeczowo na pytania. Polecam Panią Towpik wszystkim mającym problemy skórne.

Profesjonalnie, skutecznie a przy tym wspaniała osobowośc.

Profesjonalnie, skutecznie a przy tym wspaniała osobowośc.