lekarz Katarzyna Turczyńska

3,2
2,8
3,5
2,5

wczoraj wrocilam z polski, bylam umowiona wraz z moja niemiecka kolezanka na 17 w poniedzialek u turczynskiej, chcialysmy zrobic usta i czolo (hyaluronem)..jak juz we wczesniejszym moim poscie wspominalam chcialam dac babce szanse bo ostatnio nie wyszlam od niej zbyt zadowolona...przyjechalysmy do polski w niedziele wieczorem (mam w gorzowie rodzicow), kolezanka wraz z mezem wykupila pokoj w hotelu..wszystko ustawione na termin u turczynskiej..pomyslalysmy sobie, ze spedzimy poniedzialkowe poludnie na zakupach po czym pojedziemy na zabieg do sulecina, tak tez zrobilysmy, w drodze do sulecina dzwonilam do turczynskiej, ze sie okolo 10 minut spoznimy bo ulewa straszna i trzeba wolno jechac, ona na to:" tak nie ma problemu, prosze przyjechac na 17: 30 bo i ja jestem w drodze, zabraklo mi benzyny i musialam 3 km isc pieszo.."bla..bla bla..w tym momencie pomyslalam sobie, ze cos tu nie tak, jak mozna klientow, ktorzy taka kase jej placa wystawiac do wiatru?...zajechalismy na 17:15, lalo jak z cebra, pod jej obskornym gabinetem-bo trzeba tu napisac prawde, ze akurat to miejsce i poczekalnia praktyki nie jest na pokaz /kiepska wizytowka/..czekaly na deszczu 4 osoby!!!!! staly na schodach!!!!nawet ich nikt nie poprosil do poczekalni!!!!, spytalam tych panstwa czy oni rowniez czakaja do niej na termin /odp. znalam ale trzeba byc uprzejmym/ oni mi na to, ze owszem i ze szanowna pani bedzie dopiero po 18 bo z nia telefonowali...jedna z tych osob miala termin na 16!!!!!!!!...ponownie wykrecilam nr. turczynskiej, zaczela sie tlumaczyc ze to nie jej wina, ze skoro sie spiesze to moze przelozymy termin itd....i tak kolezanka z malzonkiem wydala pieniadze na hotel, my wszyscy na benzyne, przyjechalismy specjalnie w te i z powrotem 400 km !!! koniec droga pani kasiu, tak sie nie pielegnuje kontaktow z klientami, juz postaralam sie o to by 5 osob, ktore za moim posrednictwem trafily do pani zrezygnowaly z zabiegow w sulecinie, jest pani osoba niezrownowazona i niekompetentna i ja i moi znajomi takiego zachowania i podchodzenia do sprawy tolerowac nie bedziemy...bardzo dlugi minus! i wam dziewczyny odradzam robienia tam zabiegow, nie dosc, ze uzywa coraz tanszych srodkow, to jeszcze brak szacunku dla pacjenta(klienta)!!! WSTYD!!!!! skontaktowalam sie juz z moim adwokatem, przynajmniej koszta podrozy i hotelu sie zwroca a ze nie jestem glupia, zapisalam sobie kontakt do 2 osob czakajacych na nia podczas tej ulewy :) dziewczyny jesli mozecie kogos kompetentnego w okolicach gorzowa polecic, to bardzo prosze i info!!!

chyba powinnam zacząć od tego, że nie jestem dr turczyńska:)) na zabiegu wypełnienia bruzd nosowo-wargowych byłam wczoraj w luboniu i efekt jest rewelacyjny. pani dr moze nieco zdystansowana, ale miła i bardzo profesjonalna. ja poprosiłam o zabieg bez znieczulenia, więc bolało, ale osobiście wolę to, niż zdrętwiałą twarz. kolejka była, spóźniłam się i musiałam trochę czekać, ale to nawet lepiej-miałam okazję porozmawiać z klientkami pani dr, popatrzeć na nie i uspokoić się przed zabiegiem- bo za spokojna nie byłam czytając to co niektórzy wypisują na forach. naprawdę jestem zadowolona z ...

chyba powinnam zacząć od tego, że nie jestem dr turczyńska:))
naprawdę jestem zadowolona z efektu, żadnych siniaków, zbędnych wypukłości, opuchlizna minimalna zniknęła w kilka godzin. mam nadzieję, że buzia pozostanie gładka i ładna przez kilka najbliższych miesięcy. osobiście mogę z czystym sumieniem polecić panią doktor.

Kobieta jest miła dopóki wie że może wyciągnąć kasę z pacjenta, a jak coś jest nie tak to nie odbiera telefonów o żadnych poprawkach nie chce słyszeć, i generalnie ma pacjenta gdzieś. A jej ceny wcale nie są takie atrakcyjne za zabieg liczy sobie ok 3200zł plus ubranko 500zł, dodatkowo za wszelkie leki, opatrunki i bandaże trzeba dopłacać w pełnej odpłatności bo nie ma podpisanej umowy z NFZ - może nawet nie powinna wystawiać recept ... Po zliczeniu tych kosztów to cena jest taka jak w renomowanej klinice, która ma odpowiednie kwalifikacje i w razie reklamacji personel stara się pomóc, a nie chowa głowę w piasek jak to jest u tej lekarki.
Liczy się tylko kasa a nie zadowolenie pacjenta z zabiegu.

Jest to lekarz, który ma na uwadze nie pieniądze a pacjenta, zdarzyło się, że byłam u niej w niezbyt dobrej formie, namawiałam ją, żeby zrobiła zabieg, bardzo delikatnie, ale stanowczo odpowiedziała nie, uzasadniła, że ważniejsze jest zdrowie pacjenta i jej spokój, niż pieniądze, opowiedziała jakie mogą być konsekwencje i zaprosiła na inny termin. Jest osobą przesympatyczną, bardzo ciepłą, szanującą pacjenta

Robiłam u pani Kasi lipolizę iniekcyjną, żeby pozbyć się chomików. Wszystko wyszło zgodnie z tym co mi obiecywano, zabieg nie trwał długo, opieka przed i po była bardzo zadowalająca. Czekałam może 15 min bo ktoś tam miał opóźnienie w zwiazku z jakiś większym zabiegiem. Jestem bardzo zadowolona z ceny i jakości wykonania tego zabiegu, szykuję się teraz do zrobienia lipolizy na plecach oraz pupie. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona. Po swoich doświadczeniach z czystym sumieniem mogę polecić panią Turczyńską.

Witajcie. Pora bym ja sie wypowiedziała na temat Turczyńskiej z Sulęcina. To niekompetentna złodziejka, która nie ma pojęcia jak wykonywać tego typu zabiegi. Skrzywdziła mnie tak, ze przez miesiąc nie mogłam sie ruszać a brzuch jaki był- taki jest. Tyle ze teraz jest pocięty i szpetnie zniekształcony. Przez 7 godzin odessała mi 200ml tłuszczu (zamiast obiecanych 3-4 litrów!!!) twierdząc ten tłuszcz u sportowców jest oporny. Zero efektów!!! Zmarnowane pieniędzy, zdrowia... i tyle cierpienia bez efektu. Naprawdę nie sugerujcie sie ceną- miałam zapłacić 2tys a po przejechaniu 500km okazało sie ze ...

Witajcie.
Pora bym ja sie wypowiedziała na temat Turczyńskiej z Sulęcina. To niekompetentna złodziejka, która nie ma pojęcia jak wykonywać tego typu zabiegi. Skrzywdziła mnie tak, ze przez miesiąc nie mogłam sie ruszać a brzuch jaki był- taki jest. Tyle ze teraz jest pocięty i szpetnie zniekształcony. Przez 7 godzin odessała mi 200ml tłuszczu (zamiast obiecanych 3-4 litrów!!!) twierdząc ten tłuszcz u sportowców jest oporny. Zero efektów!!! Zmarnowane pieniędzy, zdrowia... i tyle cierpienia bez efektu. Naprawdę nie sugerujcie sie ceną- miałam zapłacić 2tys a po przejechaniu 500km okazało sie ze 4tys plus prawie 500zl leki i zastrzyki po zabiegu. Turczyńska nie ma nawet asystentki, wszystko robi sama a sprzęt wygląda jak przedwojenny. Żałuje ze nie wróciłam wtedy do domu tylko dałam sie oszpecić tak niekompetentnej osobie! NIE JEDZCIE TAM, RYZYKUJECIE SWOJE WŁASNE ZYCIE! Wybierzcie kompetentnego lekarza. W moim przypadku sprawa na pewno skończy sie w sadzie, nie daruje tej oszustce tego jak bardzo mnie skrzywdziła i okradła!

Powiększałam u Pani Kasi usta Kwasem hialuronowym w kwietniu wstrzyknęła mi rzekomo 1 ampułkę 1ml w usta, niestety czułam się oszukana gdyż większego rezultatu nie było widać, gdy opuchlizna zeszła usta wyglądały prawie jak przed zabiegiem, mam wrażenie jakby było mi wstrzyknięta 0,5ml kwasu. Poza tym na górnej wardze powstała mi z lewej strony wielka bruzda;/ Nie polecam. Czuje się oszukana! Teraz jedynie mogę żałować ,że nie poszłam do reklamacji. Przed zabiegiem P. Kasia robi zdjęcia dl porównania efektu. Niestety na początku jest opuchlizna na ustach więc klient wychodzi w euforii zadowolony z efektu, natomiast efektem końcowym jest rozczarowany!
A.M.

POlecam i jeszcze raz polecam. Po jednym zabiegu Body Jet na brzuch i biodra, który dr Turczyńska mi wykonała ubyło mi 10cm. Odzyskałam poczucie 100% kobiety. Jest osobą przesympatyczną i to co robi daje spaktakularne efekty. Poświęca pacjentce dużo uwagi, troszczy sie po zabiegu. Nigdy nie spotkałąm tak oddanego lekarza. Wiele moich koleżanke skorzystało już z usług p. Kasi z mojego polecenia.

Robila mi zabieg pare lat wstecz, okazalo sie ze bylam krolikiem doswiadczalnym. Usta byly ok do momentu powstania grudek. po kontakcie kazala masowac. nie pomoglo. Potem mi napisala, ze nie kazala masowac- sprzeczne informacje. Jesli jest jakas strona ze zdjeciami jej spartaczonych zabiegow to ja wkleje zdjecie. Wiem ze teraz powstaly mi wlokniaki na cale zycie w ustach przez zle wprowadzony preparat

Pani dr Turczyńska wstrzykiwała preparaty niewiadomego pochodzenia, rozcieńczone z solą fizjologiczną. Nigdy nie dostałam opakowania, ani nazwy preparatu. Po powiększeniu ust miałam kulki i grudki na ustach. Z mocną opuchlizną chodziłam ponad tydzień, a po miesiącu efekt powiększenia zniknął, zostały tylko zgrubienia.