lekarz Katarzyna Turek-Fornelska

Pani Dr. Katarzyna Turek-Fornalska jest doskonalym specjalista. Mam do niej zaufanie jako lekarki i ujmujacej osby, ktora potrafi znalezc wspolny jezyk z pacjentem. Serdecznie polecam Dr Turek- Fornaslska.

Poprostu tragedia Najgorsza lekarka na świecie Zdeptała nas z błotem już na samym wejściu Dziecko cięszko chore potwierdzone wynikami a ona twierdzi że sami szukamy choroby Nie polecam Tragedia .Jeszcze nigdy tak nigdzie nie zostaliśmy potraktowani Mysli że ma trochę więcej pieniedzy to ma władze gówno ma nie władze Stara wywła która gówno się zna a myśli że wszystko potrafi niech ustąpi młodym lekarzą jeszcze oni coś potrafią Nie polecam oś.na skarpie 66 chyba że ktoś trafi na jakąś inną panią Jeszcze dodam że moje dziecko po wizycie tydzień dochodziło do siebie bo takich gupot mu naopowiadała