lekarz Katarzyna Tuzel

Neonatolog, Pediatra

Pani Doktor to świetny specjalista i człowiek, polecam wszystkim zaniepokojonym mamom.

Z rad dr Tuzel miałam okazję korzystać w szpitalu jako doradcy laktacyjnego. Tylko, ze z doradztwem nie ma to nic wspólnego. Jest po prostu maniaczką karmienia piersią. Jej pogadanka z młodymi matkami na temat karmienia piersią była po prostu jednym wielkim wywodem cycoholiczki. Usłyszałyśmy, że dzieci karmione sztucznie to będą pewnie głupsze, grubsze i bardziej schorowane (najpewniej białaczki i inne nowotwory) w porównaniu z tymi na cycu. Tylko jak ktoś nie ma możliwości karmić, to się tego trudno słucha, zwłaszcza z ust lekarza. Porażka.

Polecam, wspaniała pani doktor, doskonały wywiad i diagnoza.Ma wspaniałe podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.Miła, cierpliwa.Jest po prostu lekarzem z powołania. Leczyła najpierw moją córkę, która dziś ma już prawie 11 lat, teraz leczy najmłodszą 3 miesięczną:)

bardzo super pani doktor.tylko tam moje dzieci się leczą(wnuk)

bardzo super pani doktor.tylko tam moje dzieci się leczą(wnuk)

Pani doktor jest dobrym lekarzem, interesuje się pacjentem a także dobrym specjalista od laktacji ale zraziła mnie tym że nie słucha co się do niej mówi bo mój synek nie najadał się moim mlekiem(a modyfikowanym tak) i był rozdrażniony a ona mu podawała leki uspakajające a na dodatek powiedziała że gdybym czytała książkę jak się zachowuje dziecko w pierwszych dniach życia to bym się nie denerwowała..... ale książka życia mi nie zastąpi.

polecam!!!!dokładnie djagnozuje chorobe i trafnie dopasowuje leki.Bardzo dobry lekarz

Szkoda czau. Szamańskie metody leczenia.

Szkoda czau. Szamańskie metody leczenia.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, dokładnie bada i nie bagatelizuje objawów.Jedynym minusem jest to, że nie zawsze jest dostępna, co jest niezwykle ważne akurat w tej specjalizacji.

bardzo kompetentna lekarka, godna polecenia

bardzo kompetentna lekarka, godna polecenia

Gorąco polecam! Wspaniała lekarka, ogromna wiedza i świetne podejście do dzieci! Lekarz jakich mało!