Wspaniałe podejście, więc nie dziwią mnie pozytywne opinie. Nie ukrywam, że szukając terapeuty, sugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Po kilku miesiącach terapii, wszystko sie zmieniło. Nie mam lęków i stanów depresyjnych, mogę normalnie spotykać się z ludźmi, pracować. Każda moja wątpliwość była szczegółowo wyjaśniana przez terapeutkę. Gdy coś trudnego działo się w przerwach pomiędzy sesjami, zawsze mogłam się skontaktować i nie pozostawałam bez pomocy. Wszystko to trochę trwało, ale nie żałuję ani jednego dnia terapii. Nie wiem jak jest u innych, bo to mój pierwszy taki kontakt z terapią, ale ja jestem bardzo zadowolona z samego przebiegu terapii, kontaktu z terapeutką jak i efektów. Polecam i bardzo dziękuję.

Chciałbym bardzo polecić Panią Kasię dla wszystkich tych, którzy szukają bardzo dobrego psychoterapeuty. Pani Kasia od początku swoją osobowością potrafi wyzwolić w pacjencie pozytywne emocje. Sposób terapii wymaga od pacjenta dużego zaangażowania, ale metody krok po kroku przynoszą pożądany efekt. Dzięki temu łatwiej można odnaleźć się w trudnej rzeczywistości i spojrzeć na swoje problemy z dystansem. Wiele osób na pewno ma obawy czy taka psychoterapia coś da? Zapewniam, że tak, a zwlekanie i wmawianie sobie, że sam sobie poradzę prowadzi do błędnego koła z którego coraz trudniej się wydostać. Byłem wcześniej u innych psychologów i psychiatrów. Załamywałem już ręce bo nic nie przynosiło efektu. Terapia z Panią Kasią wszystko zmieniła. Jeszcze raz jak najbardziej polecam :)

Panią Katarzynę znalazłam poprzez internet, szukając całkiem po omacku. Zobaczyłam jej zdjęcie i pomyslałam, że to jest osoba, z którą ewentualnie mogłabym się podzielić moimi problemami. Juz pierwszy osobisty kontakt zrobił na mnie wrażenie.Pani Katarzyna wzbudziła we mnie od razu zaufanie i postanowiłam oddac sie jej leczeniu.Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.Zna się na tym co robi, umie dotrzeć do głębi duszy człowieka. Poświęca pacjentowi duzo czasu, a jej pomoc wybiega nawet poza odpłatne wizyty tj. interesuje się pacjentem poza wyznaczonymi godzinami spotkań.Jeżdżąc do Pani Kasi nie ma sie wrażenia, że jeżdzi sie do oschłego, typowego lekarza, który wykonuje tylko swoją pracę. Tam sie jeżdzi jak do przyjaciółki, która po prostu zna sie na rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojego leczenia. Jak najbardziej poleciłabym tę osobę każdemu kto znalazł się na zakręcie zycia.

są tu same opinie 5,0. niektóre sie powtarzają z innych portali. ja byłam średnio zadowolona, ale nigdzie nie mogę się wypowiedzieć, bo wszędzie pokazywane są tylko 5cio gwiazdkowe opinie. nie wiem komu tego gratulować. lekarzom, którzy mają na to taki wpływ czy portalom, które chcą pokazywać tylko pozytywne opinie. nie wypowiadam się dokładniej bo wątpię żeby moja opinia się ukazała.

są tu same opinie 5,0. niektóre sie powtarzają z innych portali.
nie wypowiadam się dokładniej bo wątpię żeby moja opinia się ukazała.

Dziękuję bardzo Pani Kasi i gorąco polecam, jako psychologa dla ludzi z problemami tymi "małymi" jak i z większymi. Pani Kasia jest osobą ciepłą, serdeczną a przy tym wymagającą i konsekwentną. Pomaga wyprostować wszystkie zakręcone ścieżki i zawiłości życia codziennego. Dziękując za profesjonalizm polecam Panią Kasię dla tych, którzy chcą odzyskać radość z życia i wiarę w lepsze jutro.

Uzyskałam pomoc w problemach z lękami i relacjach w moim związku. Bardzo kompetentna, serdeczna i pełna zrozumienia osoba. Dowiedziałam się, co jest przyczyną trudności w moich relacjach z partneram oraz nauczyłam się jak radzić sobie z moimi lękami, które towarzyszyły mi od lat i nie dawały spokoju. Polecam wszystkim, którzy, tak jak ja obawiali się wizyty u psychologa, a jednocześnie nie najlepiej radzili sobie z własnym życiem i samopoczuciem. Naprawdę świetna psychoterapeutka!

Pani Kasia odmieniła moje życie. Z zakompleksionej i wylęknionej dziewczyny stałam się pewną siebie i odważną kobietą. To co ta kobieta zrobiła z moją psychiką jest nie do opisania. Będę jej wdzięczna do końca życia i będę ją zawsze wspominać z uśmiechem:) Magda

Kontakt do Pani Kasi znalazłam w internecie. Byłam w tak kiepskim stanie psychicznym, potrzebowałam natychmiastowej pomocy i bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na nią. Bardzo ciepła, serdeczna, a przede wszystkim godna zaufania. Polecam bardzo.

Pani Kasia pomogła spojrzeć mi na świad nowymi oczami. Okazało się, e nie jest tak źle jak myslałam i umiem żyć pełnią życia, czerpiąc radośc z każdej chwili, za co jestem niezwykle wdzięczna. Pani Kasia jest w 100% zaangażowana, jest zarówno dobrym słuchaczem, jak i pomaga w rozwiązywaniu problemow. Polecam gorąco!

Super podejście. Zawsze ma czas. Kontakt telefoniczny w zasadzie bez ograniczeń. Świetna specjalistka.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236