Katarzyna Wasak

Ortodonta, Stomatolog

Długie i skomplikowane leczenie, ale przebiegło zgodnie z planem i szacunkiem koszów no i z efektem. Uśmiech piękny. Profesjonalnie, punktualnie. Bardzo dobry kontakt, wszystko omówione. Serdecznie polecam

Pani dr. Katarzyna, to bardzo dobry specjalista ortodoncji. Polecam każdemu kto potrzebuje leczenia wady zgryzu. Efekty leczenia wady zgryzu są już widoczne, po kilku miesiącach. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.

Zawsze uśmiechnięta, punktualna i pomoże, pełen profesjonalizm.
Polecam serdecznie ze względu na przystępną cenę i podejście do klienta.

Najlepszy ortodonta w Słupsku.Profesjonalne podejście, przy każdej wizycie wyczerpująco i szczegółowo objaśniane są postępy w leczeniu oraz omawiane kolejne jego etapy.Jednym słowem polecam z całego serca.

Niestety leczenie nie przyniosło żadnego efektu, musiał poprawiać inny ortodonta. Moja rada skonsultujcie się z co najmniej dwoma ortodontami na początku, zaoszczędzicie czas i pieniądze.

Jeśli ktoś chce skorzystać z uslug Pani doktor to radze skonsultować się z innym ortodontą czy leczenie jest prawidłowe, bo Pani Wasak przez dwa lata leczyła zęby syna i nic to nie dało. Straciliśmy ten czas i teraz wyleczenie wady zgryzu jest trudniejsze.

Ja dojeżdżam z synem Wojtkiem z Poznania do pani doktor. Jest rewelacyjna, syn mówi dobrze, ale tylko do pani Kasi. Polecam wszystkim, wyjątkowo logiczna, spokojna i kompetentna. Wiem, w Poznaniu jest dużo lekarzy, ale syn - tylko do Pani Kasi

U pani Katarzyny jestem pacjentką od 4 lat - nosiłam aparat stały, z efektu końcowego jestem zadowolona, zachwycona! Poprawiła zgryz bardzo trudny do skorygowania. Obecnie noszę aparat retencyjny. Leczenie zębów również bardzo dobre, bez zastrzeżeń, polecam jak najbardziej. Pani Doktor miła, asystentka również, nigdy nie miałam problemu! :)

Leczenie zębów również bardzo dobre, bez zastrzeżeń, polecam jak najbardziej.

Pani Doktor miła, asystentka również, nigdy nie miałam problemu! :)

Pani Wasak bardzo miła i jej asystentka także. Stały aparat miałam założony na trzeciej wizycie. Dokładnie opisała leczenie, o podała pełny kosztorys. Tak jak powiedziała tak robi! Na razie jest super !

J Polecam! polecam! polecam! Szanuje pacjentow!

J Polecam! polecam! polecam! Szanuje pacjentow!

Niesamowity kontakt z pacjentem. Pani Doktor Wasak jest miła. Przy każdej wizycie mamy wrażenie, że jesteśmy wybranym pacjentem. Leczenie przebiega sprawnie i profesjonalnie. Panią dr Katarzynie Wasak polecam innym. Asystentka Pani Anita zawsze uprzejma i uśmiechnięta.Pozdrawiamy J.L