lekarz Katarzyna Weterle-Smolińska

2,7
2,3

Nie dziwią mnie opinie zatroskanych matek, które najbardziej oczekują, by ktoś się nad nimi użalał, klepał po plecach, chwalił, mówił to co chcą usłyszeć lub opowiadał bajki. Co to za pojęcie surowa diagnoza ? a jaka ma być? Zdarzają się tacy "empatyczni" lekarze ale teatrzyk przed rodzicami, choć korzystny to strata czasu zwłaszcza gdy na pierwszy rzut oka widać, że leczenie dziecka należało by zacząć od zajęcia się rodzicami, na co już z pewnością się obrażą. To taka ogólna dygresja. Pani dr akurat chyba nie z tych od bajek. Wizyta ...

Pani dr akurat chyba nie z tych od bajek. Wizyta u pani dr ? bardzo merytoryczna, pod warunkiem, że ktoś rozumie co się do niego mówi. Wywiad dość szczegółowy, ocena kryteriów merytoryczna z zaznaczeniem czego jest pewna a co wymaga obserwacji. Dla mnie super, bo to bardzo uczciwe podejście a nie opierane na domysłach po jednej wizycie, choć też wolał bym sztucznie zatroskaną wróżkę czy jasnowidza.

Niestety zgadzam się z przedmowczynia w 100%. Nie potrzebowałam w kontakcie z tą lekarka wielkiej empatii, ale wzgarda którą wyczulam w głosie od pierwszej wymiany zdań powala. Nie wierzę w diagnozę tej Pani... surową. Według mnie nie chciała zauważyć u mojego dziecka tego co umie. Punktowala z surowoscia BRAKI, BRAKI, BRAKI. Od początku czułam, że kieruje się uprzedzeniem do nas. To nasze subiektywne odczucie. Diagnoza do poprawki bo dziecko jakby na złość tej Pani wyzbylo się braków. NIE POLECAM!!!!

Pani doktor diagnozowała moje dziecko. Dziwię się,że pracuje z dziećmi, bo ze swoim poziomem empatii mogłaby sprzedawać ziemniaki na bazarze a nie zajmować się zaburzonymi dziećmi. Pani traktowała mnie z lekceważeniem, na moje pytania wzruszała ramionami i przewracała oczami. Mojemu dziecku poświęciła mniej uwagi niż moim butom, którym za to przyglądała się z uwagą. Kompetencji nie podważam, choć niewątpliwie poddam diagnozę pani Smolińskiej sprawdzeniu u innego specjalisty. Nie polecam spotkania z tą panią żadnemu zatroskanemu rodzicowi.