dr n. med. Katarzyna Wilk

Bardzo dobra, bardzo dokładnie tłumaczy chorobę, zupełnie inna okulistka niż inni mi znani. Polecam !

Byłam już u wielu okulistów i proszę uwierzyć że Pani doktor jest najlepsza. Jest lekarzem z powołania, cierpliwa, posiada ogromną wiedze i na prawdę chce pomóc. Na prawdę warto wybrać Panią doktor.

Niezwykle profesjonalna, kompetentna, uprzejma i ciepła. Kobieta o wielkim sercu i zdecydowanie lekarz z powołania. Gorąco polecam!

sprzedawanie okularów przez lekarza okuliste jest niezgodne z zasadami wykonywania tego zawodu!!! sam lekarz nie moze tego robić, a ja mam paragon nabity na indywidualna praktykę lekarską ((na okulary) niech sie lepiej pani zastanowi, co pani robi. zauwazyła, ze na okularach wiecej zarobi niz na byciu lakarzem i etyka poszła w odstawke :)

Wydaje się, że jest kompetentna, a bez wątpienia jest niezwykle ujmująca. To "wydaje się" jest warte i czasu, i tych 100 złotych. Zresztą jeśli okulary będą kupione w Jej studio, to wizyta gratis. Polecam!

przemiła,kompetentna.szczegółowo tłumaczy.niezwykle cierpliwa i uprzejma.gorąco polecam

Rewelacyjna atmosfera gabinetu (znalazłem w internecie zdjęcia). Przemiła Pani doktor. Największy wybór oprawek jaki w życiu widziałem (są także najlepsze marki z branży) !!! Wszystkim szczerze polecam.

Rewelacyjna atmosfera gabinetu (znalazłem w internecie zdjęcia).

Wszystkim szczerze polecam.